2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overeenkomst Laadobjecten MRA-E 7
Beschreibung: Overheden in Flevoland, Noord-Holland en Utrecht werken binnen MRA-E samen om een dekkend toekomstbestendig netwerk openbare oplaadobjecten opbouwen. D.m.v. deze aanbesteding wordt een Raamovereenkomst grotendeels gesloten voor het overname van bestaande Laadobjecten en deels voor het plaatsen en exploiteren van nieuwe Laadobjecten. Het gaat om de overname van circa 600 bestaande laadobjecten, het plaatsen en exploiteren van nieuwe laadobjecten en optioneel overname van gemeente Amersfoort en gemeente Wijk bij Duurstede en het leveren en plaatsen van satellietobjecten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Gekozen is om deze Concessie Europees aan te besteden via een zogenaamde openbare aanbestedingsprocedure. Deze keuze is hoofdzakelijk gebaseerd op het verwachte aantal inschrijvers, het beperken van de administratieve lasten en de transactiekosten voor Inschrijvers en voor de Aanbestedende dienst en het beperken van de doorlooptijd van de aanbestedingsprocedure.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31681500 Aufladegeräte, 45317300 Elektroinstallationsarbeiten für Stromverteilungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Overheden in Flevoland, Noord-Holland en Utrecht werken binnen MRA-E samen om een dekkend toekomstbestendig netwerk openbare oplaadobjecten opbouwen. D.m.v. deze aanbesteding wordt een Raamovereenkomst grotendeels gesloten voor het overname van bestaande Laadobjecten en deels voor het plaatsen en exploiteren van nieuwe Laadobjecten.
Interne Kennung: 1
448567-2026 - Result
Netherlands – Electricity distribution and related services – Overeenkomst Laadobjecten MRA-E 7
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 65300000 Electricity distribution and related services
Additional classification (cpv): 31681500 Rechargers, 45317300 Electrical installation work of electrical distribution apparatus
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1