44861-2025 - Ergebnis
Tschechien – Datenerfassung – SBĚR DAT V AKVAKULTUŘE V ČESKÉ REPUBLICE ZA ROK 2023
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSBĚR DAT V AKVAKULTUŘE V ČESKÉ REPUBLICE ZA ROK 2023
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je získání hospodářských dat za rok 2023 v odvětví akvakultury v České republice. Tím bude zajištěno splnění požadavků stanovených právními předpisy EU, a to konkrétně nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2017/1004 o vytvoření rámce Unie pro shromažďování, správu a využívání údajů v odvětví rybolovu a pro podporu vědeckého poradenství pro společnou rybářskou politiku, dále rozhodnutím Komise (EU) 2021/1167 a prováděcím rozhodnutím Komise (EU) 2021/1168. Podrobná specifikace předmětu plnění je vymezena v příloze č. 1 zadávací dokumentace – Závazný návrh „Smlouvy o zajištění sběru dat v akvakultuře za rok 2023“, včetně příloh.
Vorherige Bekanntmachung678594-2024
Interne Kennung6/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensuvedeno v zadávací dokumentaci
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72313000 Datenerfassung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72310000 Datenverarbeitung
5. Los
LosLOT-0001