448610-2025 - Ergebnis
Belgien – Grundstückspflege – RAAM_PATRIMONIUMBEHEER_GROENONDERHOUD 2025-2027 (2027-2029) ID2949
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAAM_PATRIMONIUMBEHEER_GROENONDERHOUD 2025-2027 (2027-2029) ID2949
Beschreibung: WOONBOOG is een sociale huisvestingsmaatschappij en momenteel actief in 11 gemeenten: Baarle-Hertog, Balen, Beerse, Dessel, Kasterlee, Lille, Mol, Oud-Turnhout, Retie, Turnhout en Vosselaar. Er wordt een opdeling gemaakt tussen de verschillende verwachtingen ten aanzien van de onderhoudsfrequentie en resultaatsvereiste. De opdracht wordt opgedeeld in volgende percelen: - Perceel 1: Gemeente Balen en Mol - Perceel 2: Gemeente Turnhout, Baarle-Hertog en Ravels - Perceel 3: Gemeente Beerse, Dessel, Lille, Oud-Turnhout, Vosselaar en Retie Plaats van uitvoering: ZIE BOVENVERMELDE GEMEENTEN
Interne Kennung: PPP0IE-2949/5117/2025-0004
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GROENONDERHOUD 2025-2027 (2027-2029)
Beschreibung: GROENONDERHOUD 2025-2027 (2027-2029)
Interne Kennung: 2025-0004_1
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege, 77311000 Pflegearbeiten für Ziergärten und Parks
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - GROENONDERHOUD 2025-2027 (2027-2029)
Beschreibung: Perceel 2 - GROENONDERHOUD 2025-2027 (2027-2029)
Interne Kennung: 2025-0004_2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - GROENONDERHOUD 2025-2027 (2027-2029)
Beschreibung: Perceel 3 - GROENONDERHOUD 2025-2027 (2027-2029)
Interne Kennung: 2025-0004_3