2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa sprzątania 8 obiektów Policji położonych na terenie miasta Poznania.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzątania ośmiu (8) obiektów Policji położonych na terenie miasta Poznania.
Interne Kennung: ZZP.2380.49.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: KMP Poznań
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzątania i utrzymania czystości w budynkach Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu oraz na terenie zewnętrznym, zlokalizowanych przy ul. Arnolda Szylinga 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części nr 1 został określony w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: KP Poznań-Grunwald
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzątania i utrzymania czystości w zespole budynków Komisariatu Policji Poznań-Grunwald zlokalizowanych w Poznaniu przy ul. Rycerskiej 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części nr 2 został określony w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: KP Poznań-Jeżyce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzątania i utrzymania czystości w budynku Komisariatu Policji Poznań-Jeżyce zlokalizowanym w Poznaniu przy ul. Jana Kochanowskiego 16. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części nr 3 został określony w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: KP Poznań-Północ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzątania i utrzymania czystości w budynku Komisariatu Policji Poznań Północ, zlokalizowanego na os. Jana III Sobieskiego 115. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części nr 4 został określony w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: KP Poznań-Wilda
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzątania i utrzymania czystości w zespole budynków Komisariatu Policji Poznań Wilda zlokalizowanych w Poznaniu przy ul. Chłapowskiego 12. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części nr 5 został określony w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: CBZC Zarząd w Poznaniu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzątania i utrzymania czystości w budynku Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości Zarząd w Poznaniu położonego na terenie Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu przy ul. Taborowej 22. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części nr 6 został określony w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: KP Poznań-Nowe Miasto
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzątania i utrzymania czystości w budynku Komisariatu Policji Poznań-Nowe Miasto zlokalizowanym w Poznaniu przy ul. Polanka 24. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części nr 7 został określony w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Cześć nr 7
Los: LOT-0008
Titel: KP Poznań-Stare Miasto
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzątania i utrzymania czystości w budynku Komisariatu Policji Poznań-Stare Miasto zlokalizowanym w Poznaniu przy Al. Marcinkowskiego 31. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części nr 8 został określony w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 8