See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługi związane z koszeniem i wykaszaniem brzegów rzek, cieków i kanałów na terenie działalności Zarządu Zlewni w Krośnie - Cz. 3”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są: „Usługi związane z koszeniem i wykaszaniem brzegów rzek, cieków i kanałów na terenie działalności Zarządu Zlewni w Krośnie - Cz. 3”, w podziale na 12 części. Zamówienie składa się z następujących części: Część 1: „Utrzymanie potoku Pantalówka w km 0+000-12+000”, Część 2: „Utrzymanie potoku Młynówka w km 0+840 - 6+200 w m-ci Przybówka, Bajdy, Wojaszówka”, Część 3: „Utrzymanie potoku Glinik w km 0+000 - 1+500 w m-ci Frysztak i Glinik Dolny”, Część 4: „Utrzymanie potoku Sowina w km 0+150 - 6+250 w m-ci Widacz i Lubla”, Część 5: „Utrzymanie potoku Małka w km 0+000 - 1+400 w m-ci Krosno oraz kanłlu ulgi rzeki Wisłok na odcinku 175 m w m-ci Odrzykoń, pot. Matka w km 0+000-1+277 w m-ci Krosno”, Część 6: „Utrzymanie potoku Nieplanka w km 0+000 - 1+850, 2+800-5+150 w m-ci Przybówka, gm. Wojaszówka i w m-ci Niepla, gm. Jasło”, Część 7: „Utrzymanie potoku Szufnarówka w km 0+250 - 1+800 w m-ci Wisniowa, na pot. Różanka w km 2+700 - 8+000, w m-ci Strzyżów, Grodzisko i Różanka”, Część 8: „Utrzymanie potoku Kozłówek w km 0+000 - 0+650, 0+900 - 1+050 w m-ci Kozłówek, pot. Pstrągówka w km 0+300 - 0+650 w m-ci Wiśniowa, pot. Łętowska Rzeka w km 0+000 - 0+370, 0+925 - 2+300 w m-ci Strzyżów, pot. Trapówka w km 0+000-1+465 w m-ci Strzyżów, pot. Stępinka w km 4+600 - 5+600 w m-ci Cieszyna”, Część 9: „Utrzymanie potoku Golcówka w km 0+000-10+604”, Część 10: „Utrzymanie potoku Grabówka (Niebocki Potok) w km 0+000-8+935”, Część 11: „Utrzymanie potoku Łądzierz (Drożdżalowski) w km 0+000-8+110 oraz potok Dopływ z Orzechówki w km 0+000 - 0+200”, Część 12: „Utrzymanie potoku Kraczkowski w km 2+967 - 8+650 w m. Kraczkowa gm. Łańcut”. Zamawiający nie dopuszcza podziału zamówienia w ramach poszczególnych części. Wykonawca może złożyć ofertę na nie więcej niż 3 części.
Vorherige Bekanntmachung: 229610-2025
Interne Kennung: R.ROZ.2710.50.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1.Postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych–zwanej dalej „ustawą Pzp”– oraz przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, w szczególności rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy – zwanego dalej „rozporządzeniem MR” – w trybie przetargu nieograniczonego. 2. Wszelkie kwestie nieujęte w SWZ reguluje ustawa Pzp. 3.Zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. UWAGA!!! Dotyczy części 2 i 4. Stosownie do art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia, nie zostaną mu przyznane. W przypadku unieważnienia przedmiotowego postępowania na podstawie ww. przesłanki, Wykonawcom nie przysługuje zwrot kosztów uczestnictwa w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45246400 Hochwasserschutzarbeiten
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: „Utrzymanie potoku Glinik w km 0+000 - 1+500 w m-ci Frysztak i Glinik Dolny”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest m.in.: wykoszenie porostów wykaszarką ze skarp wraz z wygrabieniem; wykoszenie porostów; ręczne ścinanie i karczowanie krzaków; rozbiórka zatorów, tam z gałęzi błota i liści.
Interne Kennung: R.ROZ.2710.50.2025 Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: „Utrzymanie potoku Sowina w km 0+150 - 6+250 w m-ci Widacz i Lubla”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest m.in.: wykoszenie porostów wykaszarką ze skarp wraz z wygrabieniem; rozplantowanie ręczne ziemi; rozbiórka zatorów, tam z gałęzi błota i liści.
Interne Kennung: R.ROZ.2710.50.2025 Część 4
Los: LOT-0008
Titel: Część 8: „Utrzymanie potoku Kozłówek w km 0+000 - 0+650, 0+900 - 1+050 w m-ci Kozłówek, pot. Pstrągówka w km 0+300 - 0+650 w m-ci Wiśniowa, pot. Łętowska Rzeka w km 0+000 - 0+370, 0+925 - 2+300 w m-ci Strzyżów, pot. Trapówka w km 0+000-1+465 w m-ci Strzyżów, pot. Stępinka w km 4+600 - 5+600 w m-ci Cieszyna”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest m.in.: wykoszenie porostów wykaszarką ze skarp wraz z wygrabieniem; ręczne ścinanie i karczowanie krzaków; rozbiórka zatorów, tam z gałęzi błota i liści.
Interne Kennung: R.ROZ.2710.50.2025 Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9: „Utrzymanie potoku Golcówka w km 0+000-10+604”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest m.in.: wykoszenie porostów wykaszarką ze skarp wraz z wygrabieniem; usunięcie z koryta odpadów gospodarczych; ręczne ścinanie i karczowanie krzaków.
Interne Kennung: R.ROZ.2710.50.2025 Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10: „Utrzymanie potoku Grabówka (Niebocki Potok) w km 0+000-8+935”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest m.in.: wykoszenie porostów wykaszarką ze skarp wraz z wygrabieniem; ręczne ścinanie i karczowanie krzaków; oczyszczenie terenu z pozostałości po wykarczowaniu; usunięcie z koryta odpadów gospodarczych.
Interne Kennung: R.ROZ.2710.50.2025 Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11: „Utrzymanie potoku Łądzierz (Drożdżalowski) w km 0+000-8+110 oraz potok Dopływ z Orzechówki w km 0+000 - 0+200”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest m.in.: wykoszenie porostów wykaszarką ze skarp wraz z wygrabieniem; wykoszenie porostów, ręcznie z dna cieków wraz z wygrabieniem; ręczne ścinanie i karczowanie krzaków; oczyszczenie terenu z pozostałości po wykarczowaniu; oczyszczenie z namułu wylotów drenarskich.
Interne Kennung: R.ROZ.2710.50.2025 Część 11