See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo gaśniczego z napędem 4x4 dla OSP Wólka Smolana w ramach zadania zakup sprzętu do celów zarzadzania klęskami i katastrofami w Gminie Brochów
Beschreibung: Dostawa fabrycznie nowego ciężkiego samochodu ratowniczo gaśniczego z napędem 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wólce Smolanej.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001