See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa szwów chirurgicznych, klejów tkankowych/skórnych oraz siatek do przepuklin na bieżące potrzeby Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu
Beschreibung: Zakup i dostawa szwów chirurgicznych, klejów tkankowych/skórnych oraz siatek do przepuklin na bieżące potrzeby Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu
Interne Kennung: DZP/2-23/233/88/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141121 Chirurgische Suturen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33695000 Alle übrigen nicht therapeutischen Mittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Szwy specjalistyczne
Beschreibung: Część 1 - Szwy specjalistyczne
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. W trakcie obowiązywania umowy Zamawiający może skorzystać z prawa opcji. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego jest jego uprawnieniem (a nie zobowiązaniem), nie jest obowiązkowe i nastąpi w przypadku zaistnienia dodatkowych potrzeb Zamawiającego w zakresie asortymentu objętego przedmiotem umowy, a także w ramach posiadanych środków finansowych. 2. Prawo opcji obejmuje uprawnienie do zwiększenia o 50,00% ilości każdej z pozycji asortymentowych, objętych przedmiotem umowy. W przypadku, gdy 50,00% danej pozycji asortymentowej stanowi ułamek, ilość objętą prawem opcji zaokrągla się w dół do liczby całkowitej.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Szwy antybakteryjne
Beschreibung: Część 2 - Szwy antybakteryjne
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 Szwy PTFE
Beschreibung: Część 3 Szwy PTFE
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 Szwy wchłanialne monofilamentowe
Beschreibung: Część 4 Szwy wchłanialne monofilamentowe
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 Siatki płaskie do operacji przepuklin, lekkie częściowo wchłanialne
Beschreibung: Część 5 Siatki płaskie do operacji przepuklin, lekkie częściowo wchłanialne
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 Siatki uniwersalne do operacji przepuklin pooperacyjnych, brzusznych , pępkowych, udowych metodą klasyczną i laparoskopową
Beschreibung: Część 6 Siatki uniwersalne do operacji przepuklin pooperacyjnych, brzusznych , pępkowych, udowych metodą klasyczną i laparoskopową
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 Siatki do przepuklin pachwinowych oraz siatka polipropylenowa monofilamentowa nasączona wchłanialnym klejem
Beschreibung: Część 7 Siatki do przepuklin pachwinowych oraz siatka polipropylenowa monofilamentowa nasączona wchłanialnym klejem
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 Kleje chirurgiczne
Beschreibung: Część 8 Kleje chirurgiczne
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 Klej do mocowania siatek przepuklinowych podczas zabiegów metodą klasyczną
Beschreibung: Część 9 Klej do mocowania siatek przepuklinowych podczas zabiegów metodą klasyczną
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 Klej tkankowy
Beschreibung: Część 10 Klej tkankowy
Interne Kennung: 10