448686-2025 - Ergebnis
Niederlande – Verschiedene Transportmittel und Ersatzteile – Levering van verkeersborden en wegmeubilair
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLevering van verkeersborden en wegmeubilair
BeschreibungEuropese aanbesteding volgens de openbare procedure voor de levering van verkeersborden en wegmeubilair voor SWB Midden Twente. De geraamde waarde van de raamovereenkomst bedraagt €400.000 gedurende de gehele looptijd inclusief optionele verlengingen. De maximale waarde van de raamovereenkomst wordt gesteld op 150% (€600.000) van de geraamde opdrachtwaarde.
Interne Kennung8656/AB
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34900000 Verschiedene Transportmittel und Ersatzteile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928000 Straßenmobiliar, 34992200 Verkehrsschilder, 34992300 Straßenschilder
5. Los
LosLOT-0000
TitelLevering verkeersborden en wegmeubilair
BeschreibungDe aanbestedende dienst wenst met twee (2) inschrijvers een raamovereenkomst te sluiten met betrekking tot het leveren van verkeersborden en wegmeubilair voor SWB Midden Twente.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe raamovereenkomst wordt gesloten voor een initiële periode van twee (2) jaar, met twee (2) maal een optionele verlenging van één (1) jaar.