448714-2025 - Wettbewerb
Polen – Wartung von Straßenlichtsignalen – Usługa obejmująca bieżące utrzymanie i konserwację oraz remont, modernizację i budowę urządzeń do regulacji ruchu będących w utrzymaniu Zarządu Dróg i Zieleni w Gdyni.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa obejmująca bieżące utrzymanie i konserwację oraz remont, modernizację i budowę urządzeń do regulacji ruchu będących w utrzymaniu Zarządu Dróg i Zieleni w Gdyni.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie i konserwacja oraz remonty, modernizacje i budowa urządzeń do regulacji ruchu w Gdyni. 2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) utrzymanie i konserwację urządzeń do regulacji ruchu; 2) remonty, modernizację i budowę urządzeń do regulacji ruchu. 3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają załączniki do SWZ od A do F oraz załącznik nr 11: 1) zestawienie sygnalizacji świetlnych – skrzyżowania i przejścia dla pieszych – Załącznik A; 2) wykaz sygnalizacji ostrzegawczych – Załącznik B; 3) wykaz podstawowych czynności utrzymaniowych – Załącznik C; 4) STWIORB – Załącznik D; 5) rejestr zgłoszeń i zdarzeń – Załącznik E; 6) formularz cenowy – Załącznik F; 7) Projektowane postanowienia umowy – Załącznik 11. 4. Wykonawca udzieli 24 miesięcznej gwarancji i rękojmi na przedmiot objęty zamówieniem, w tym zastosowane urządzenia i materiały, licząc od daty podpisania każdego protokołu odbioru prac przez Zamawiającego i Wykonawcę.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232200 Wartung von Straßenlichtsignalen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316200 Installation von Signalanlagen, 45316212 Installation von Verkehrsampeln, 45316213 Installation von Verkehrsleiteinrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługa obejmująca bieżące utrzymanie i konserwację oraz remont, modernizację i budowę urządzeń do regulacji ruchu będących w utrzymaniu Zarządu Dróg i Zieleni w Gdyni
Interne KennungEZP.271.37.2025