448753-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Betriebliche Gesundheitsfürsorge – Arbodienstverlening
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelArbodienstverlening
BeschreibungMiddels deze aanbestedingsprocedure is Gemeente Leeuwarden op zoek naar een arbodienstverlener die onze eisen en wensen kan implementeren, die naast ons kan staan en ons in partnership kan helpen onze doelstellingen te realiseren. Gemeente Leeuwarden wenst een overeenkomst aan te gaan met één Inschrijver voor Arbodienstverlening.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
LosLOT-0000