See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Veegborstels
Beschreibung: In het kader van deze Aanbesteding is de gemeente Amsterdam (Directie Stadswerken) voornemens Veegborstels in te kopen. De Opdracht bestaat uit het leveren van nieuwe veegborstels en het duurzaam afvoeren van versleten veegborstels.
Interne Kennung: T132595
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39224200 Bürsten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39224000 Besen, Bürsten und sonstige Artikel verschiedener Art
5. Los
Los: LOT-0000