2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud van werktuigbouwkundige installaties ten behoeve van de Haagse Scholen
Beschreibung: De Haagse Scholen wenst twee (2) partijen te contracteren die verantwoordelijk zijn voor het preventief en correctief onderhoud van werktuigbouwkundige installaties binnen de schoolgebouwen van De Haagse Scholen. De opdracht omvat onder andere het onderhoud van cv-ketels, airco-installaties, WTW-units, luchtbehandelingsinstallaties en ventilatiesystemen, inclusief storingsdienstverlening, verplichte SCIOS-keuringen en vervangingsonderhoud. Het doel van de aanbesteding is het waarborgen van een veilig, gezond en comfortabel binnenklimaat voor leerlingen en medewerkers op de schoollocaties van De Haagse Scholen. €940.000,- initiële looptijd van de overeenkomst (twee (2) jaar).
Interne Kennung: 001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De Haagse Scholen wenst twee (2) partijen te contracteren die verantwoordelijk zijn voor het preventief en correctief onderhoud van werktuigbouwkundige installaties binnen de schoolgebouwen van De Haagse Scholen. De opdracht omvat onder andere het onderhoud van cv-ketels, airco-installaties, WTW-units, luchtbehandelingsinstallaties en ventilatiesystemen, inclusief storingsdienstverlening, verplichte SCIOS-keuringen en vervangingsonderhoud. Het doel van de aanbesteding is het waarborgen van een veilig, gezond en comfortabel binnenklimaat voor leerlingen en medewerkers op de schoollocaties van De Haagse Scholen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Haagse Scholen wenst twee (2) partijen te contracteren die verantwoordelijk zijn voor het preventief en correctief onderhoud van werktuigbouwkundige installaties binnen de schoolgebouwen van De Haagse Scholen. De opdracht omvat onder andere het onderhoud van cv-ketels, airco-installaties, WTW-units, luchtbehandelingsinstallaties en ventilatiesystemen, inclusief storingsdienstverlening, verplichte SCIOS-keuringen en vervangingsonderhoud. Het doel van de aanbesteding is het waarborgen van een veilig, gezond en comfortabel binnenklimaat voor leerlingen en medewerkers op de schoollocaties van De Haagse Scholen. 0
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Initiële looptijd van twee (2) jaar. Met vervolgens de optie om de looptijd met acht (8) maal één (1) jaar te verlengen.