2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schulddienstverleningsapplicatie
Beschreibung: De Gemeente wil via een Openbare Europese aanbesteding een overeenkomst sluiten voor de schulddienstverleningsapplicatie met als resultaat 1 opdrachtnemer. De applicatie wordt gebruikt door ongeveer 50 gebruikers.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De gemeente behoudt zich het recht voor om gedurende de looptijd van de overeenkomst functionaliteiten voor vroegsignalering ook bij Leverancier af te nemen (voor zover Leverancier deze functionaliteiten biedt).