2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten
Beschreibung: Zie 1.3.1. van het Beschrijvend document Zie 1.4.1. van het Beschrijvend document
Interne Kennung: 172872
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212000 Betriebsprüfung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie de volgende paragrafen van het Beschrijvend document: 1.4.2. Opties De volgende optie maakt onderdeel uit van de Opdracht: Zie 4. Additionele dienstverlening Zie 1.4.3 Looptijd van de Overeenkomst De initiële looptijd van de Overeenkomst is vier (4) jaar met een optie tot verlenging, onder dezelfde condities en voorwaarden, van maximaal twee (2) x één (1) jaar.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79212000 Auditing services
Options:
Place of performance
Country: Netherlands
Anywhere in the given country