448828-2026 - Wettbewerb
Polen – Ultraschallanlage – Dostawa aparatu USG
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa aparatu USG
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sprzedaż, dostawa, instalacja oraz uruchomienie aparatu ultrasonograficznego w ilości 1 szt. oraz przeszkolenie personelu użytkownika w zakresie obsługi przedmiotu zamówienia i przeszkolenie personelu technicznego w zakresie podstawowych czynności sprawdzenia stanu technicznego urządzenia i podstawowej konserwacji technicznej. Zamówienie stanowi realizację zadania: w ramach projektu grantowego nr: FERS.03.07-IP.07-0001/23 pod nazwą „Dostępność Plus dla AOS”, realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, na podstawie Decyzji o dofinansowaniu Projektu grantowego nr: FERS.03.07-IP.07-0001/23-00 podjętej przez Ministra Zdrowia w dniu 8 grudnia 2023 r.
Interne KennungNZP/60/P/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1-Dostawa aparatu USG
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sprzedaż, dostawa, instalacja oraz uruchomienie aparatu ultrasonograficznego w ilości 1 szt. oraz przeszkolenie personelu użytkownika w zakresie obsługi przedmiotu zamówienia i przeszkolenie personelu technicznego w zakresie podstawowych czynności sprawdzenia stanu technicznego urządzenia i podstawowej konserwacji technicznej.