See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 9-D-0029252-25 CAR-verzekering vernieuwing Centrale Bibliotheek Rotterdam
Beschreibung: Deze Europese openbare aanbestedingsprocedure betreft de verzekering die betrekking heeft op het afsluiten van een CAR-verzekering voor de vernieuwing (nieuwbouw, verbouw, uitbreiding, vervanging, onderhoud, renovatie, reparatie, restauratie, revisie e.d.) betrekking hebbend op de Centrale Bibliotheek van de Gemeente Rotterdam.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66513200 Bauwesenversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000