See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi serwisu i wsparcia technicznego do Systemu cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych na rzecz jednostek apelacji katowickiej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi wsparcia technicznego i serwisu do Systemu cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych na rzecz jednostek apelacji katowickiej, przez okres dwunastu miesięcy liczonych od dnia zawarcia Umowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.261.35.2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001