See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Dostawa kruszyw łamanych i naturalnych dla budowy drogi leśnej w Nadleśnictwie Bogdaniec-dojazd pożarowy nr 19 w Leśnictwie Tarnów "
Beschreibung: 3.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa kruszyw łamanych i naturalnych dla budowy drogi leśnej w Nadleśnictwie Bogdaniec-dojazd pożarowy nr 19 w Leśnictwie Tarnów. 3.2. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na części i tym samym dopuszcza składanie ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt 15 PZP. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 zadania (części) zwane dalej „Zadaniami” Zadanie 1– Nadleśnictwo Bogdaniec, Leśnictwo Tarnów dostawa kruszyw łamanych ze skały litej a) kruszywo 0/63 C 93/3 ze skały litej w ilości 8 500 Mg materiał zgodny z SST nr D.04.04.2. b) kruszywo 0/31,5 C90/3 ze skały litej w ilości 4 370 Mg materiał zgodny z SST nr D.04.04.2. Zadanie 2– Nadleśnictwo Bogdaniec, Leśnictwo Tarnów, dostawa kruszyw naturalnych a) piasek na nasyp w ilości 6 500 Mg, materiał zgodny z SST nr D 02.03.01. b) pospółka na pobocza w ilości 610 Mg, materiał zgodny z SST nr materiał zgodny z SST nr D 06.06.01 a. Wykonawca może złożyć ofertę na jedno Zadanie lub dwa Zadania. Oferta złożona na dane Zadanie musi jednakże obejmować cały zakres zamówienia przewidzianego w SWZ dla tego Zadania. Wyżej wskazane kruszywo (dot. Zadania nr 1 i Zadania nr 2) Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć do miejsca dostawy znajdującego się na terenie Nadleśnictwa Bogdaniec, Leśnictwo Tarnów zgodnie z załącznikiem nr 10 do SWZ (zwany też „Lokalizacja dostaw”). Zamówienie obejmuje dostawę przedmiotu zamówienia wraz z transportem samochodami dostawczymi z napędem typu wywrotka czteroosiowa lub trzyosiowa, ciągnik siodłowy (w przypadku możliwości dojazdu drogami dojazdowymi do drogi) samowyładowawczymi, rozładunkiem we wskazanym przez Zamawiającego miejscu. Kruszywo musi odpowiadać Szczegółowej Specyfikacji Technicznej (SST)– załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 286155-2025
Interne Kennung: DT.270.2.9.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14210000 Kies, Sand, Schotter und Aggregate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1– Nadleśnictwo Bogdaniec, Leśnictwo Tarnów dostawa kruszyw łamanych ze skały litej
Beschreibung: Zadanie 1– Nadleśnictwo Bogdaniec, Leśnictwo Tarnów dostawa kruszyw łamanych ze skały litej a) kruszywo 0/63 C 93/3 ze skały litej w ilości 8 500 Mg materiał zgodny z SST nr D.04.04.2. b) kruszywo 0/31,5 C90/3 ze skały litej w ilości 4 370 Mg materiał zgodny z SST nr D.04.04.2. Wyżej wskazane kruszywo (dot. Zadania nr 1 i Zadania nr 2) Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć do miejsca dostawy znajdującego się na terenie Nadleśnictwa Bogdaniec, Leśnictwo Tarnów zgodnie z załącznikiem nr 10 do SWZ (zwany też „Lokalizacja dostaw”). Zamówienie obejmuje dostawę przedmiotu zamówienia wraz z transportem samochodami dostawczymi z napędem typu wywrotka czteroosiowa lub trzyosiowa, ciągnik siodłowy (w przypadku możliwości dojazdu drogami dojazdowymi do drogi) samowyładowawczymi, rozładunkiem we wskazanym przez Zamawiającego miejscu. Kruszywo musi odpowiadać Szczegółowej Specyfikacji Technicznej (SST)– załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W stosunku do każdego Zadania Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący dostawy kruszywa takie same (analogiczne), jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w formularzu Oferty sporządzonym wg załącznika nr 1 do SWZ (dalej: „Opcja”). Przedmiotem Opcji będą dostawy kruszywa takie same (analogiczne), jak opisane w SWZ (i wycenione przez Wykonawcę w formularzu Oferty sporządzonym wg załącznika nr 1 do SWZ). W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, może zostać uruchomiona dodatkowa dostawa wszystkich, niektórych lub jednego z kruszyw wskazanych w SWZ (i wycenionych przez Wykonawcę w formularzu Oferty sporządzonym wg załącznika nr 1). Skorzystanie z Opcji może nastąpić przez cały okres realizacji Umowy, o którym mowa w §2 ust. 1 wzoru umowy stanowiącego załącznik nr 5 do SWZ. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać uruchomione w ilości stanowiącej równowartość do 20 % wartości brutto Przedmiotu Umowy określonej zgodnie z § 5 ust 1 wzoru umowy stanowiącego załącznik nr 5 do SWZ, z dnia zawarcia umowy. Podstawą określenia wartości dostaw uruchomionych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych kruszyw zawarte w formularzu Oferty sporządzonym wg załącznika nr 1 do SWZ). Zlecanie dostaw będących przedmiotem Opcji, ich odbiór, ustalenie wartości tych dostaw, uiszczanie zapłaty oraz odpowiedzialność za ich niewykonanie lub nienależyte wykonanie, w tym odpowiedzialność w postaci kar umownych, jak również realizacja uprawnień Zamawiającego wynikających z Umowy, w tym realizacja prawa do odstąpienia od Umowy następować będzie na analogicznych zasadach, jak w przypadku dostaw będących Przedmiotem Umowy. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenia o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji w przypadku: a) wystąpienia konieczności zwiększenia dostaw stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie przyczyn przyrodniczych, warunków glebowo-terenowych, atmosferycznych bądź związanych z prawidłowym wykonaniem zadań, do wykonania, których są przeznaczone, b) wykorzystania wartości Umowy, określonej w § 5 ust. 1 wzoru umowy stanowiącego załącznik nr 5 do SWZ, przed upływem terminu obowiązywania Umowy, o którym mowa pkt 4.1. SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2– Nadleśnictwo Bogdaniec, Leśnictwo Tarnów, dostawa kruszyw naturalnych
Beschreibung: Zadanie 2– Nadleśnictwo Bogdaniec, Leśnictwo Tarnów, dostawa kruszyw naturalnych a) piasek na nasyp w ilości 6 500 Mg, materiał zgodny z SST nr D 02.03.01. b) pospółka na pobocza w ilości 610 Mg, materiał zgodny z SST nr materiał zgodny z SST nr D 06.06.01 a. Wykonawca może złożyć ofertę na jedno Zadanie lub dwa Zadania. Oferta złożona na dane Zadanie musi jednakże obejmować cały zakres zamówienia przewidzianego w SWZ dla tego Zadania. Wyżej wskazane kruszywo (dot. Zadania nr 1 i Zadania nr 2) Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć do miejsca dostawy znajdującego się na terenie Nadleśnictwa Bogdaniec, Leśnictwo Tarnów zgodnie z załącznikiem nr 10 do SWZ (zwany też „Lokalizacja dostaw”). Zamówienie obejmuje dostawę przedmiotu zamówienia wraz z transportem samochodami dostawczymi z napędem typu wywrotka czteroosiowa lub trzyosiowa, ciągnik siodłowy (w przypadku możliwości dojazdu drogami dojazdowymi do drogi) samowyładowawczymi, rozładunkiem we wskazanym przez Zamawiającego miejscu. Kruszywo musi odpowiadać Szczegółowej Specyfikacji Technicznej (SST)– załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 2