448833-2025 - Wettbewerb
Belgien – Diverse Nahrungsmittel – Raamovereenkomst met een allround grossist voor de levering van droge voeding – zuivelproducten – diepvries brood, kant en klaar, frituur en desserten - dranken – diepvries groenten, - zetmelen en -kruiden – verse vis en gerookte vis en verse voeding in Plantentuin Meise.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst met een allround grossist voor de levering van droge voeding – zuivelproducten – diepvries brood, kant en klaar, frituur en desserten - dranken – diepvries groenten, - zetmelen en -kruiden – verse vis en gerookte vis en verse voeding in Plantentuin Meise.
BeschreibungDe opdracht betreft een raamovereenkomst voor het leveren van diverse voedingsmiddelen aan Plantentuin Meise. De geselecteerde leverancier staat in voor de tijdige en conforme levering van de producten overeenkomstig de behoeften en specificaties van de aanbesteder. De aanbesteder behoudt zich echter het recht voor om de producten, indien niet beschikbaar bij de geselecteerde leverancier, elders aan te kopen, afhankelijk van de voorraad bij de leverancier. Deze opdracht is een opdracht voor leveringen in de zin art. 2, 20° van de Wet inzake overheidsopdrachten van 17 juni 2016.
Interne KennungAPM_2025_010_Bis
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15980000 Alkoholfreie Getränke, 15896000 Tiefkühlprodukte, 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse, 15811000 Brotwaren, 15500000 Molkereierzeugnisse, 15910000 Destillierte alkoholische Getränke, 15911000 Alkoholische Getränke, 15870000 Würzmittel, 15911200 Liköre, 15930000 Weine, 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven, 15812000 Gebäck und Kuchen, 15931200 Tafelwein, 15310000 Kartoffeln und Kartoffelerzeugnisse/Erdäpfel und Erdäpfelerzeugnisse, 15871260 Soßen, 15820000 Zwieback und Kekse; haltbares Gebäck und Kuchen, 03310000 Fische, Krebstiere und Aquakulturerzeugnisse, 15850000 Teigwaren, 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst, 15331170 Tiefgekühltes Gemüse, 15961000 Bier
5. Los
LosLOT-0001
TitelAPM_2025_010_Bis - 1
Interne Kennung1