2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych oraz ciągów pieszych zarządzanych przez PZDP w Cieszynie na terenie Powiatu Cieszyńskiego w sezonach zimowych 2026/2027 i 2027/2028.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie Kompleksowego zimowego utrzymanie dróg powiatowych oraz chodników przy drogach powiatowych zarządzanych przez Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Cieszynie na terenie Powiatu Cieszyńskiego wraz z dostawą materiału uszorstniającego (sól i piasek) w sezonach zimowych 2026/2027 i 2027/2028 z podziałem na części (zadania): - Część 1 – Gminy Chybie, Strumień, - Część 2 – Gminy Zebrzydowice, Hażlach, - Część 3 – Gmina i Miasto Skoczów, Gmina Brenna, - Część 4 – Gminy Goleszów, Dębowiec, - Część 5 – Gmina Istebna.
Interne Kennung: PZDP.272.18.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34927100 Auftausalz, 90630000 Glatteisbeseitigung, 14211000 Sand
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Gminy Chybie, Strumień
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie Kompleksowego zimowego utrzymanie dróg powiatowych oraz chodników przy drogach powiatowych zarządzanych przez Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Cieszynie na terenie Powiatu Cieszyńskiego wraz z dostawą materiału uszorstniającego (sól i piasek) w sezonach zimowych 2026/2027 i 2027/2028 z podziałem na części (zadania): - Część 1 – Gminy Chybie, Strumień,
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung, 34927100 Auftausalz, 14211000 Sand
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Gminy Zebrzydowice, Hażlach,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie Kompleksowego zimowego utrzymanie dróg powiatowych oraz chodników przy drogach powiatowych zarządzanych przez Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Cieszynie na terenie Powiatu Cieszyńskiego wraz z dostawą materiału uszorstniającego (sól i piasek) w sezonach zimowych 2026/2027 i 2027/2028 z podziałem na części (zadania): - Część 2 - Gminy Zebrzydowice, Hażlach
Interne Kennung: Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung, 14211000 Sand, 34927100 Auftausalz
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Gmina i Miasto Skoczów, Gmina Brenna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie Kompleksowego zimowego utrzymanie dróg powiatowych oraz chodników przy drogach powiatowych zarządzanych przez Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Cieszynie na terenie Powiatu Cieszyńskiego wraz z dostawą materiału uszorstniającego (sól i piasek) w sezonach zimowych 2026/2027 i 2027/2028 z podziałem na części (zadania): - Część 3 – Gmina i Miasto Skoczów, Gmina Brenna
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Gminy Goleszów, Dębowiec
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie Kompleksowego zimowego utrzymanie dróg powiatowych oraz chodników przy drogach powiatowych zarządzanych przez Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Cieszynie na terenie Powiatu Cieszyńskiego wraz z dostawą materiału uszorstniającego (sól i piasek) w sezonach zimowych 2026/2027 i 2027/2028 z podziałem na części (zadania): - Część 4 – Gminy Goleszów, Dębowiec
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – Gmina Istebna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie Kompleksowego zimowego utrzymanie dróg powiatowych oraz chodników przy drogach powiatowych zarządzanych przez Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Cieszynie na terenie Powiatu Cieszyńskiego wraz z dostawą materiału uszorstniającego (sól i piasek) w sezonach zimowych 2026/2027 i 2027/2028 z podziałem na części (zadania): - Część 5 – Gmina Istebna.
Interne Kennung: Część 5