2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oprogramowania, z podziałem na 3 części: Część 1: Wdrożenie systemu do zbierania, analizy i korelacji danych (opr. typu SIEM) na potrzeby Rządowego Centrum Legislacji, Część 2: Wdrożenie oprogramowania do zarządzania dostępem użytkowników i ich urządzeń do sieci Rządowego Centrum Legislacji, Część 3: Zakup systemu operacyj
Beschreibung: Przedmiot zamówienia jest podzielony na 3 części: Część 1: Wdrożenie systemu do zbierania, analizy i korelacji danych (opr. typu SIEM) na potrzeby Rządowego Centrum Legislacji – w ramach części przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i konfiguracja oprogramowania klasy SIEM (Security Information and Event Management). Zamawiający wymaga dostarczenia bezterminowej licencji na oprogramowanie wraz z rocznym wsparciem producenta oprogramowania, Część 2: Wdrożenie oprogramowania do zarządzania dostępem użytkowników i ich urządzeń do sieci Rządowego Centrum Legislacji – w ramach części przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania klasy NAC (Network Access Control). W ramach dostawy Wykonawca: a) dostarczy wieczystą licencję oprogramowania klasy NAC, umożliwiającą obsługę co najmniej 400 jednoczesnych unikatowych autoryzacji do sieci. Licencjonowana musi być wyłącznie liczba jednoczesnych unikatowych autoryzacji do sieci. Wszelkie inne funkcjonalności nie mogą wymagać dodatkowych licencji. b) Wykonawca zainstaluje i skonfiguruje oprogramowanie zgodnie z wymaganiami Zamawiającego tworząc Oprogramowanie NAC . c) oferowane oprogramowanie musi mieć możliwość pracy w HA i musi być dostarczony oraz skonfigurowany w takim trybie. d) Wykonawca będzie świadczył dwuletnie wsparcie dla dostarczonego oprogramowania w zakresie rozwiązywania błędów oraz aktualizacji wersji oprogramowania w oparciu o zapewnione wsparcie techniczne producenta oprogramowania, Część 3: Zakup systemu operacyjnego klasy Windows serwer lub równoważnego koniecznego do uruchomienia oprogramowania z zakresu cyberbezpieczeństwa na rzecz RCB – w ramach części przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji MICROSOFT WINDOWS SERVER 2025 DATACENTER DLA 16 CORE lub równoważnej wraz z licencjami dostępowymi WINDOWS SERVER 2025 CAL lub równoważnymi dla 150 użytkowników. Przedmiot zamówienia musi zostać dostarczony zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia dla części 1-3 (zwanym dalej: OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 a-c do SWZ (odpowiednio dla każdej z części), oraz Projektowanymi postanowieniami umowy (zwanymi dalej: PPU), stanowiącymi załącznik nr 2 a-c do SWZ (odpowiednio dla każdej z części).
Interne Kennung: PN-11/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Wdrożenie systemu do zbierania, analizy i korelacji danych (opr. typu SIEM) na potrzeby Rządowego Centrum Legislacji
Beschreibung: Część 1: Wdrożenie systemu do zbierania, analizy i korelacji danych (opr. typu SIEM) na potrzeby Rządowego Centrum Legislacji – w ramach części przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i konfiguracja oprogramowania klasy SIEM (Security Information and Event Management). Zamawiający wymaga dostarczenia bezterminowej licencji na oprogramowanie wraz z rocznym wsparciem producenta oprogramowania
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Wdrożenie oprogramowania do zarządzania dostępem użytkowników i ich urządzeń do sieci Rządowego Centrum Legislacji
Beschreibung: Część 2: Wdrożenie oprogramowania do zarządzania dostępem użytkowników i ich urządzeń do sieci Rządowego Centrum Legislacji – w ramach części przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania klasy NAC (Network Access Control). W ramach dostawy Wykonawca: a) dostarczy wieczystą licencję oprogramowania klasy NAC, umożliwiającą obsługę co najmniej 400 jednoczesnych unikatowych autoryzacji do sieci. Licencjonowana musi być wyłącznie liczba jednoczesnych unikatowych autoryzacji do sieci. Wszelkie inne funkcjonalności nie mogą wymagać dodatkowych licencji. b) Wykonawca zainstaluje i skonfiguruje oprogramowanie zgodnie z wymaganiami Zamawiającego tworząc Oprogramowanie NAC . c) oferowane oprogramowanie musi mieć możliwość pracy w HA i musi być dostarczony oraz skonfigurowany w takim trybie. d) Wykonawca będzie świadczył dwuletnie wsparcie dla dostarczonego oprogramowania w zakresie rozwiązywania błędów oraz aktualizacji wersji oprogramowania w oparciu o zapewnione wsparcie techniczne producenta oprogramowania
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Zakup systemu operacyjnego klasy Windows serwer lub równoważnego koniecznego do uruchomienia oprogramowania z zakresu cyberbezpieczeństwa na rzecz RCB
Beschreibung: Część 3: Zakup systemu operacyjnego klasy Windows serwer lub równoważnego koniecznego do uruchomienia oprogramowania z zakresu cyberbezpieczeństwa na rzecz RCB – w ramach części przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji MICROSOFT WINDOWS SERVER 2025 DATACENTER DLA 16 CORE lub równoważnej wraz z licencjami dostępowymi WINDOWS SERVER 2025 CAL lub równoważnymi dla 150 użytkowników.
Interne Kennung: Część 3