448935-2025 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen – Servisní služby pro nákladní a přípojná vozidla II
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelServisní služby pro nákladní a přípojná vozidla II
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění záručního a pozáručního servisu nákladních vozidel továrních značek MAN, Iveco, Volvo, Scania a Renault a přípojných vozidel a nástaveb (dále jen „nákladní a přípojná vozidla“) v provozovnách Zadavatele nebo vybraného dodavatele dle aktuálních potřeb Zadavatele. Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky včetně počtu a určení modelových řad vozidel je uvedena v Příloze č. 1a – Příloze č. 1d této zadávací dokumentace. Informativní seznam aktuálně využívaných vozidel je obsažen v Příloze č. 7 této zadávací dokumentace. Zadavatel si vyhrazuje právo tyto seznamy vozidel v průběhu trvání smluvního vztahu mezi zadavatelem a dodavatelem měnit.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45261310 Blechverwahrungsarbeiten, 50116000 Wartungs- und Reparaturdienste für Spezialteile von Fahrzeugen, 45442190 Farbabbeizungsarbeiten, 45442200 Auftrag von Korrosionsschutzschichten, 45442300 Mit Oberflächenschutz verbundene Arbeiten, 45442000 Auftrag von Schutzanstrichen, 50114000 Reparatur und Wartung von Lastwagen, 50114100 Reparatur von Lastwagen, 50114200 Wartung von Lastwagen, 45442180 Neuanstricharbeiten, 50116100 Reparatur von Fahrzeugelektrik, 50116600 Reparatur und Wartung von Anlassern, 50116200 Reparatur und Wartung von Fahrzeugbremsen und Bremsteilen, 50116300 Reparatur und Wartung von Fahrzeuggetrieben, 50116400 Reparatur und Wartung von Fahrzeugkraftübertragungen, 50112110 Karosseriereparatur für Fahrzeuge, 50117300 Instandsetzung von Fahrzeugen
5. Los
LosLOT-0007
TitelČást 4: Záruční a pozáruční servis vozidel značky MAN
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění záručního a pozáručního servisu nákladních vozidel továrních značek Scania a přípojných vozidel a nástaveb (dále jen „nákladní a přípojná vozidla“) v provozovnách Zadavatele nebo vybraného dodavatele dle aktuálních potřeb Zadavatele. Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky včetně počtu a určení modelových řad vozidel je uvedena v Příloze č. 1d zadávací dokumentace. Informativní seznam aktuálně využívaných vozidel je obsažen v Příloze č. 7 zadávací dokumentace. Zadavatel si vyhrazuje právo tyto seznamy vozidel v průběhu trvání smluvního vztahu mezi zadavatelem a dodavatelem měnit.
Interne Kennungčást 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50116000 Wartungs- und Reparaturdienste für Spezialteile von Fahrzeugen, 50114000 Reparatur und Wartung von Lastwagen, 50117300 Instandsetzung von Fahrzeugen, 45442000 Auftrag von Schutzanstrichen, 45442180 Neuanstricharbeiten, 45442190 Farbabbeizungsarbeiten, 45442200 Auftrag von Korrosionsschutzschichten, 45442300 Mit Oberflächenschutz verbundene Arbeiten, 45261310 Blechverwahrungsarbeiten, 50112110 Karosseriereparatur für Fahrzeuge, 50114100 Reparatur von Lastwagen, 50114200 Wartung von Lastwagen, 50116400 Reparatur und Wartung von Fahrzeugkraftübertragungen, 50116100 Reparatur von Fahrzeugelektrik, 50116600 Reparatur und Wartung von Anlassern, 50116200 Reparatur und Wartung von Fahrzeugbremsen und Bremsteilen, 50116300 Reparatur und Wartung von Fahrzeuggetrieben
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazené změny dle § 100 ZZVZ: inflační doložka. Vyhrazené změny dle § § 100 odst. 2 ZZVZ: změna dodavatele. Blíže viz zadávací dokumentace.
LosLOT-0006
TitelČást 3: Záruční a pozáruční servis vozidel značky Iveco
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění záručního a pozáručního servisu nákladních vozidel továrních značek Iveco a přípojných vozidel a nástaveb (dále jen „nákladní a přípojná vozidla“) v provozovnách Zadavatele nebo vybraného dodavatele dle aktuálních potřeb Zadavatele. Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky včetně počtu a určení modelových řad vozidel je uvedena v Příloze č. 1c zadávací dokumentace. Informativní seznam aktuálně využívaných vozidel je obsažen v Příloze č. 7 zadávací dokumentace. Zadavatel si vyhrazuje právo tyto seznamy vozidel v průběhu trvání smluvního vztahu mezi zadavatelem a dodavatelem měnit.
Interne Kennungčást 3
LosLOT-0005
TitelČást 2: Záruční a pozáruční servis vozidel značky Volvo a Renault
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění záručního a pozáručního servisu nákladních vozidel továrních značek Volvo a Renault a přípojných vozidel a nástaveb (dále jen „nákladní a přípojná vozidla“) v provozovnách Zadavatele nebo vybraného dodavatele dle aktuálních potřeb Zadavatele. Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky včetně počtu a určení modelových řad vozidel je uvedena v Příloze č. 1b zadávací dokumentace. Informativní seznam aktuálně využívaných vozidel je obsažen v Příloze č. 7 zadávací dokumentace. Zadavatel si vyhrazuje právo tyto seznamy vozidel v průběhu trvání smluvního vztahu mezi zadavatelem a dodavatelem měnit.
Interne Kennungčást 2
LosLOT-0001
TitelČást 1: Záruční a pozáruční servis vozidel značky MAN
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění záručního a pozáručního servisu nákladních vozidel továrních značek MAN a přípojných vozidel a nástaveb (dále jen „nákladní a přípojná vozidla“) v provozovnách Zadavatele nebo vybraného dodavatele dle aktuálních potřeb Zadavatele. Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky včetně počtu a určení modelových řad vozidel je uvedena v Příloze č. 1a zadávací dokumentace. Informativní seznam aktuálně využívaných vozidel je obsažen v Příloze č. 7 zadávací dokumentace. Zadavatel si vyhrazuje právo tyto seznamy vozidel v průběhu trvání smluvního vztahu mezi zadavatelem a dodavatelem měnit.
Interne Kennungčást 1