2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prace na potrzeby i sporządzenie projektu planu ochrony dla Wolińskiego Parku Narodowego uwzględniające zakres planów dla obszarów Natura 2000 obejmujących teren Parku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1.1 ,,Część I - Opracowanie projektu planu ochrony Wolińskiego Parku Narodowego, uwzględniającego zakres planów dla obszarów Natura 2000” obejmującego: 1) opracowanie operatów szczegółowych, sporządzonych w oparciu o inwentaryzację zasobów, tworów i składników przyrody, walorów krajobrazowych oraz wartości kulturowych wraz z ich charakterystyką, oceną stanu i prognozą przyszłych zmian w zakresie niezbędnym do zaplanowania ochrony tj.: a) operatu ochrony flory, b) operatu ochrony grzybów, c) operatu ochrony fauny – awifauny, d) opracowanie operatu ochrony fauny – bezkręgowców, e) operatu ochrony fauny – kręgowców bez awifauny, f) operatu ochrony ekosystemów leśnych, g) operatu ochrony ekosystemów nieleśnych, h) operatu ochrony przyrody nieożywionej, i) operatu zagospodarowania przestrzennego i turystyki, j) operatu geodezyjnego oraz wytycznych technicznych w tym GIS, 2) opracowanie operatu syntezy planu ochrony Wolińskiego Parku Narodowego, uwzględniającego zakres planów dla obszarów Natura 2000 3) sporządzenie projektu rozporządzenia w sprawie ustanowienia planu ochrony dla Wolińskiego Parku Narodowego. 1.2 ,,Część II - Opracowanie operatu ochrony ekosystemów wodnych, sporządzonego w oparciu o inwentaryzację zasobów, tworów i składników przyrody, walorów krajobrazowych oraz wartości kulturowych wraz z ich charakterystyką, oceną stanu i prognozą przyszłych zmian w zakresie niezbędnym do zaplanowania ochrony ekosystemów wodnych Wolińskiego Parku Narodowego”. 2. Obszar Wolińskiego Parku Narodowego, o łącznej powierzchni 10937,43 ha (w tym 4667,96 ha stanowią obszary wodne), objęty przedmiotem zamówienia, położony jest w granicach województwa zachodniopomorskiego, powiatu kamieńskiego i świnoujskiego. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia oraz dla Części I w Załącznikach nr 1.1 do 1.10 i 1.12 do SWZ i Części II w Załączniku 1.11.do SWZ będących jednocześnie załącznikami do Opisu przedmiotu zamówienia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90712400 Planung einer Strategie für das Management oder den Schutz natürlicher Ressourcen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DOP.37.16.1.26.TB