See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mbo Jeugdteam
Beschreibung: Diensten in de vorm van een mbo jeugdteam ter ondersteuning van alle jongeren tot 27 jaar die op niveau 1 t/m 4 een middelbaar beroepsonderwijs (mbo) opleiding volgen aan een van de drie mbo-instellingen (ROCvA, Hout- en Meubileringscollege, Mediacollege) in Amsterdam, ongeacht hun woongemeente. Het betreft hierbij ondersteuning door jeugdadviseurs en jeugdpsychologen. Het mbo jeugdteam werkt hierbij nauw samen met de GGD, en enkele andere stakeholders die vanuit hun eigen taak ondersteuning bieden op de mbo’s en hierbij op casusniveau met elkaar de hulp afstemmen.
Interne Kennung: AIS-2024-0013
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: SAS procedure met nadere selectie op basis van dialoog.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000