2. Verfahren
Verfahren
Titel: Potraviny pre Domov dôchodcov a domov sociálnych služieb pre dospelých v Holíči
Beschreibung: Predmetom zákazky je „Potraviny pre Domov dôchodcov a domov sociálnych služieb pre dospelých v Holíči". Predmet zákazky sa delí na časti: Časť 1. Chlieb a pekárenské výrobky Časť 2. Ovocie a zelenina Časť 3. Čerstvé mäso a mäsové výrobky Časť 4. Mrazené mäso a mrazené výrobky Časť 5. Mlieko a mliečne výrobky Časť 6. Základné potraviny Podrobný opis predmetu zákazky sa nachádza v časti B súťažných podkladov zverejnených v profile verejného obstarávateľa.
Interne Kennung: 1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Časť 1. Chlieb a pekárenské výrobky
Beschreibung: Predmetom zákazky je nákup a dodávka čerstvého chleba a pekárenských výrobkov, nie dopekané zo zmrazených polotovarov a nie rozmrazené (podľa vyhlášky č. 24/2014 Z.z. MP a RV SR o pekárenských, cukrárenských výrobkoch a cestovinách). Chlieb a pekárenské výrobky sú požadované bez obsahu konzervačných látok, syntetických farbív a dochucovadiel. Súčasťou predmetu zákazky sú aj súvisiace služby spojené s dopravou na miesto dodania, naložením a vyložením dodávaného tovaru na miesto určenia. Obaly, označenie tovarov a preprava musia byť v súlade s ustanovením zákona č. 152/1995 Z.z. o potravinách v platnom znení, vrátane vykonávacích predpisov k tomuto zákonu a ďalších všeobecne záväzných platných predpisov, noriem a Potravinového kódexu SR. Doprava tovaru do miesta plnenia musí byť vykonávaná vozidlami s oprávnením a schválením na prepravu potravín v súlade s platnými všeobecne záväznými predpismi SR alebo iným ekvivalentným dokladom vydaným príslušným orgánom členského štátu Európskej únie, v kvalite podľa technických podmienok prevozu potravín v súlade s Potravinovým kódexom SR. Dokument o schválení musí byť platný počas celej platnosti zmluvy a nepretržite prítomný vo vozidle. Verejný obstarávateľ/kupujúci si vyhradzuje právo skontrolovať vhodnosť vozidiel podľa požiadavky. Podrobný opis predmetu zákazky vrátane predpokladaných množstiev pre časť 1. Chlieb a pekárenské výrobky je obsiahnutý v časti B súťažných podkladov.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse, 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0002
Titel: Časť 2. Ovocie a zelenina
Beschreibung: Predmetom zákazky je nákup a dodávka čerstvého ovocia a zeleniny. Tovar musí byť dodaný nepoškodený v čerstvom stave a v najvyššej kvalite, prvej akostnej triedy, s vysledovateľnosťou pôvodu a v súlade s platnou legislatívou SR a EÚ. Súčasťou predmetu zákazky sú aj súvisiace služby spojené s dopravou na miesto dodania, naložením a vyložením dodávaného tovaru na miesto určenia. Obaly, označenie tovarov a preprava musia byť v súlade s ustanovením zákona č. 152/1995 Z.z. o potravinách v platnom znení, vrátane vykonávacích predpisov k tomuto zákonu a ďalších všeobecne záväzných platných predpisov, noriem a Potravinového kódexu SR. Doprava tovaru do miesta plnenia musí byť vykonávaná vozidlami s oprávnením a schválením na prepravu potravín v súlade s platnými všeobecne záväznými predpismi SR alebo iným ekvivalentným dokladom vydaným príslušným orgánom členského štátu Európskej únie, v kvalite podľa technických podmienok prevozu potravín v súlade s Potravinovým kódexom SR. Dokument o schválení musí byť platný počas celej platnosti zmluvy a nepretržite prítomný vo vozidle. Verejný obstarávateľ/kupujúci si vyhradzuje právo skontrolovať vhodnosť vozidiel podľa požiadavky. Podrobný opis predmetu zákazky vrátane predpokladaných množstiev pre časť 2. Ovocie a zelenina je obsiahnutý v časti B súťažných podkladov.
Los: LOT-0003
Titel: Časť 3. Čerstvé mäso a mäsové výrobky
Beschreibung: Predmetom zákazky je nákup a dodávka čerstvého mäsa a mäsových výrobkov. Tovar musí byť dodaný nepoškodený, v čerstvom stave, v najvyššej kvalite, prvej akostnej triedy a v súlade s vysledovateľnosťou pôvodu a v súlade s platnou legislatívou SR a EÚ. Súčasťou predmetu zákazky sú aj súvisiace služby spojené s dopravou na miesto dodania, naložením a vyložením dodávaného tovaru na miesto určenia. Obaly, označenie tovarov a preprava musia byť v súlade s ustanovením zákona č. 152/1995 Z.z. o potravinách v platnom znení, vrátane vykonávacích predpisov k tomuto zákonu a ďalších všeobecne záväzných platných predpisov, noriem a Potravinového kódexu SR. Doprava tovaru do miesta plnenia musí byť vykonávaná vozidlami s oprávnením a schválením na prepravu potravín v súlade s platnými všeobecne záväznými predpismi SR alebo iným ekvivalentným dokladom vydaným príslušným orgánom členského štátu Európskej únie, v kvalite podľa technických podmienok prevozu potravín v súlade s Potravinovým kódexom SR. Dokument o schválení musí byť platný počas celej platnosti zmluvy a nepretržite prítomný vo vozidle. Verejný obstarávateľ/kupujúci si vyhradzuje právo skontrolovať vhodnosť vozidiel podľa požiadavky. Podrobný opis predmetu zákazky vrátane predpokladaných množstiev pre časť 3. Čerstvé mäso a mäsové výrobky je obsiahnutý v časti B súťažných podkladov.
Los: LOT-0004
Titel: Časť 4. Mrazené mäso a mrazené výrobky
Beschreibung: Predmetom zákazky je nákup a dodávka hlbokomrazenej hydiny, nie rozmrazenej, bez prívlastkov krehčené, šťavnaté, solené, mäsový prípravok, nákup a dodávka hlbokomrazených rýb, nie rozmrazených, percentuálny podiel glazúry v tolerancii najviac do 10 % a nákup a dodávka hlbokomrazenej zeleniny a ovocia a mrazených výrobkov. V prípade dodania rozmrazenej hydiny alebo rýb, s prívlastkami krehčené, šťavnaté, solené, mäsový prípravok u hydiny a percentuálny podiel bude viac ako 10 % u rýb, bude sa táto skutočnosť považovať za hrubé porušenie zmluvy. Súčasťou predmetu zákazky sú aj súvisiace služby spojené s dopravou na miesto dodania, naložením a vyložením dodávaného tovaru na miesto určenia. Obaly, označenie tovarov a preprava musia byť v súlade s ustanovením zákona č. 152/1995 Z.z. o potravinách v platnom znení, vrátane vykonávacích predpisov k tomuto zákonu a ďalších všeobecne záväzných platných predpisov, noriem a Potravinového kódexu SR. Doprava tovaru do miesta plnenia musí byť vykonávaná vozidlami s oprávnením a schválením na prepravu potravín v súlade s platnými všeobecne záväznými predpismi SR alebo iným ekvivalentným dokladom vydaným príslušným orgánom členského štátu Európskej únie, v kvalite podľa technických podmienok prevozu potravín v súlade s Potravinovým kódexom SR. Dokument o schválení musí byť platný počas celej platnosti zmluvy a nepretržite prítomný vo vozidle. Verejný obstarávateľ/kupujúci si vyhradzuje právo skontrolovať vhodnosť vozidiel podľa požiadavky. Podrobný opis predmetu zákazky vrátane predpokladaných množstiev pre časť 4. Mrazené mäso a mrazené výrobky je obsiahnutý v časti B súťažných podkladov.
Los: LOT-0005
Titel: Časť 5. Mlieko a mliečne výrobky
Beschreibung: Predmetom zákazky je nákup a dodávka mlieka a mliečnych výrobkov. Tovar musí byť dodaný nepoškodený v čerstvom stave a v najvyššej kvalite, prvej akostnej triedy, s vysledovateľnosťou pôvodu a v súlade s platnou legislatívou SR a EÚ. Súčasťou predmetu zákazky sú aj súvisiace služby spojené s dopravou na miesto dodania, naložením a vyložením dodávaného tovaru na miesto určenia. Obaly, označenie tovarov a preprava musia byť v súlade s ustanovením zákona č. 152/1995 Z.z. o potravinách v platnom znení, vrátane vykonávacích predpisov k tomuto zákonu a ďalších všeobecne záväzných platných predpisov, noriem a Potravinového kódexu SR. Doprava tovaru do miesta plnenia musí byť vykonávaná vozidlami s oprávnením a schválením na prepravu potravín v súlade s platnými všeobecne záväznými predpismi SR alebo iným ekvivalentným dokladom vydaným príslušným orgánom členského štátu Európskej únie, v kvalite podľa technických podmienok prevozu potravín v súlade s Potravinovým kódexom SR. Dokument o schválení musí byť platný počas celej platnosti zmluvy a nepretržite prítomný vo vozidle. Verejný obstarávateľ/kupujúci si vyhradzuje právo skontrolovať vhodnosť vozidiel podľa požiadavky. Podrobný opis predmetu zákazky vrátane predpokladaných množstiev pre časť 5. Mlieko a mliečne výrobky je obsiahnutý v časti B súťažných podkladov.
Los: LOT-0006
Titel: Časť 6. Základné potraviny
Beschreibung: Predmetom zákazky je nákup a dodávka základných potravín. Súčasťou predmetu zákazky sú aj súvisiace služby spojené s dopravou na miesto dodania, naložením a vyložením dodávaného tovaru na miesto určenia. Obaly, označenie tovarov a preprava musia byť v súlade s ustanovením zákona č. 152/1995 Z.z. o potravinách v platnom znení, vrátane vykonávacích predpisov k tomuto zákonu a ďalších všeobecne záväzných platných predpisov, noriem a Potravinového kódexu SR. Doprava tovaru do miesta plnenia musí byť vykonávaná vozidlami s oprávnením a schválením na prepravu potravín v súlade s platnými všeobecne záväznými predpismi SR alebo iným ekvivalentným dokladom vydaným príslušným orgánom členského štátu Európskej únie, v kvalite podľa technických podmienok prevozu potravín v súlade s Potravinovým kódexom SR. Dokument o schválení musí byť platný počas celej platnosti zmluvy a nepretržite prítomný vo vozidle. Verejný obstarávateľ/kupujúci si vyhradzuje právo skontrolovať vhodnosť vozidiel podľa požiadavky. Podrobný opis predmetu zákazky vrátane predpokladaných množstiev pre časť 6. Základné potraviny je obsiahnutý v časti B súťažných podkladov.