2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej do OW Rusałka, ul. Golęcińska 27 w Poznaniu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej do OW Rusałka, ul. Golęcińska 27 w Poznaniu. Zakres zamówienia obejmuje: - sieć kanalizacji sanitarnej ø200 o dł. 89,23m - sieć kanalizacji tłocznej ø110 o dł. 450,80m - tłocznia ścieków o przepustowości 6m3/h - przyłącza kanalizacji sanitarnej - sieć wodociągowa DN150 o dł. 481,16m - przyłącza wodociągowe Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SWZ. Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: Poznań
Interne Kennung: Z/37/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45233120 Straßenbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej do OW Rusałka, ul. Golęcińska 27 w Poznaniu. Zakres zamówienia obejmuje: - sieć kanalizacji sanitarnej ø200 o dł. 89,23m - sieć kanalizacji tłocznej ø110 o dł. 450,80m - tłocznia ścieków o przepustowości 6m3/h - przyłącza kanalizacji sanitarnej - sieć wodociągowa DN150 o dł. 481,16m - przyłącza wodociągowe Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SWZ. Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia: Poznań