See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w granicach administracyjnych Gminy Halinów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) Odbieranie transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z gospodarstw, na których zamieszkują mieszkańcy w granicach administracyjnych gminy Halinów w terminie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. 2) Zakup i dostarczenie worków na odpady zmieszane oraz selektywnie zbierane dla każdej nieruchomości umieszczonej w spisie adresów przekazanym Wykonawcy. 3) Wyposażenie oraz utrzymanie pojemników do zbierania odpadów komunalnych zmieszanych i selektywnych dla budynków wielolokalowych komunalnych, 4) Odbiór, transport i unieszkodliwienie odpadów z aptek z terenu Gminy Halinów. 5) Odbiór, transport, zagospodarowanie odpadów i organizacja stacjonarnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, zwanego dalej PSZOK zlokalizowanego w miejscowości Długa Kościelna przy gminnej oczyszczalni ścieków, do którego będą przyjmowane dostarczane przez mieszkańców nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Halinów odpady zebrane selektywnie. 6) W przypadku zmiany lokalizacji PSZOK przestawienie pojemników w miejsce wskazane przez Zamawiającego na terenie Gminy Halinów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, obowiązki Wykonawców oraz wymagania techniczne niezbędne do realizacji zamówienia zostały określone w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – ZAŁĄCZNIK nr 7 do SWZ i Istotnych postanowieniach umowy (IPU) – ZAŁĄCZNIK nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 663020-2025
Interne Kennung: ZP.271.22.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) Odbieranie transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z gospodarstw, na których zamieszkują mieszkańcy w granicach administracyjnych gminy Halinów w terminie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. 2) Zakup i dostarczenie worków na odpady zmieszane oraz selektywnie zbierane dla każdej nieruchomości umieszczonej w spisie adresów przekazanym Wykonawcy. 3) Wyposażenie oraz utrzymanie pojemników do zbierania odpadów komunalnych zmieszanych i selektywnych dla budynków wielolokalowych komunalnych, 4) Odbiór, transport i unieszkodliwienie odpadów z aptek z terenu Gminy Halinów. 5) Odbiór, transport, zagospodarowanie odpadów i organizacja stacjonarnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, zwanego dalej PSZOK zlokalizowanego w miejscowości Długa Kościelna przy gminnej oczyszczalni ścieków, do którego będą przyjmowane dostarczane przez mieszkańców nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Halinów odpady zebrane selektywnie. 6) W przypadku zmiany lokalizacji PSZOK przestawienie pojemników w miejsce wskazane przez Zamawiającego na terenie Gminy Halinów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, obowiązki Wykonawców oraz wymagania techniczne niezbędne do realizacji zamówienia zostały określone w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – ZAŁĄCZNIK nr 7 do SWZ i Istotnych postanowieniach umowy (IPU) – ZAŁĄCZNIK nr 5 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający, o ile jest to uzasadnione koniecznością zapewnienia ciągłości świadczenia usług o których mowa w ust. 1, ma możliwość skorzystania ze wznowienia umowy na miesiąc lub miesiące kalendarzowe, przy czym w wyniku skorzystania ze wznowienia okres ten zostanie wydłużony maksymalnie 12 razy na okres nie przekraczający łącznie 12 miesięcy.