2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS - Dodávky osobních ochranných pracovních prostředků – náhradní plnění
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému na pořizování zboží - osobních ochranných pracovních pomůcek zadavatelem, a to v režimu § 81 odst. 2 písm. b) zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů. Blíže viz ZD.
Vorherige Bekanntmachung: 27690-2019
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18143000 Schutzkleidung
5. Los
Los: LOT-0009
Interne Kennung: DNS - Dodávky osobních ochranných pracovních prostředků – náhradní plnění