See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w kwocie 8.150.000,00 zł z przeznaczeniem na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań”
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest „Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w kwocie 8.150.000,00 zł z przeznaczeniem na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań ” Wykonawca udzieli Zamawiającemu w 2025 roku kredytu w walucie polskiej w kwocie do 8.150.000,00 zł (słownie: osiem milionów sto pięćdziesiąt tysięcy złotych 0/100) na warunkach określonych w umowie. Zamawiający przeznaczy środki z kredytu na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu zaciągniętych kredytów i pożyczek w kwocie 8.150.000,00 zł. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera OPZ (zał. nr 8 do SWZ), oraz zaświadczenia i powołania, informacja o zadłużeniu Gminy Zakliczyn oraz udzielonych poręczeniach i gwarancjach, sprawozdanie opisowe z wykonania budżetu za rok 2024, informacja o mieniu komunalnym za rok 2024, opinia RIO o możliwości spłaty kredytu, która zostanie dołączona do dokumentów przetargowych z dniem otrzymania od organu opiniującego, stanowiące załączniki do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej „SWZ” (załączniki nr 3-6 do SWZ).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001