See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: WYKONANIE KOMPLEKSOWEJ DOSTAWY GAZU ZIEMNEGO WYSOKOMETANOWEGO TYPU E NA POTRZEBY GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY JÓZEFÓW
Beschreibung: Gmina Józefów oraz jednostki wymienione w zał. nr 1 do SWZ będą zawierać odrębne umowy wynikające z niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na WYKONANIE KOMPLEKSOWEJ DOSTAWY GAZU ZIEMNEGO WYSOKOMETANOWEGO TYPU E NA POTRZEBY GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY JÓZEFÓW dla obiektów wskazanych w zał. nr 1 do SWZ. Dostarczanie gazu będzie się odbywać na podstawie umowy zawierającej postanowienia Szczegółowe informacje dotyczące zawierania umów przez Gminy i ich jednostki organizacyjne zawarte zostały w zał. nr 1 do SWZ. Zamawiający, działa w imieniu własnym oraz na podstawie podpisanego Porozumienia (Porozumienie do wglądu w siedzibie Zamawiającego), w imieniu: • Gminy Biłgoraj • Gminy Biszcza • Gminy Frampol • Gminy Janów Lubelski • Gminy Jeziorzany • Gminy Księżpol • Gminy Modliborzyce • Gmina Potok Górny • Gminy Potok Wielki • Gminy Pysznica • Gminy Szczebrzeszyn • Gminy Tuczępy • Powiatu Biłgorajskiego • Powiatu Buski • Powiatu Janowskiego • SPZZOZ w Janowie Lubelskim jak również z jednostkami organizacyjnymi, które wskazane zostały w Załączniku nr 1 do SWZ. Zamówienie – kompleksowa dostaw gazu ziemnego do obiektów wymienionych w załączniku nr 1 do SWZ: 1) Szacunkowe zapotrzebowanie gazu ziemnego w okresie od 01.07.2025 r. do 31.12.2027 r. wynosi 63 914 642,00 kWh.
Vorherige Bekanntmachung: 257718-2025
Interne Kennung: IN.271.2.2025.RC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65210000 Gasversorgung
5. Los
Los: LOT-0001