2. Verfahren
Verfahren
Titel: Grootschalig leveren en vervangen van armaturen voor OVL
Beschreibung: Met deze aanbesteding wil opdrachtgever met één (1) contractant tot een raamovereenkomst komen voor het leveren en vervangen van ongeveer 10.000 paaltoparmaturen en 7.000 kofferarmaturen. Aanleiding hiervoor is dat een aanzienlijk deel van de openbare verlichting van de gemeente in de periode t/m 2030 grootschalig wordt vervangen of opgewaardeerd. Dit betekent het vervangen van bestaande armaturen door nieuwe led-armaturen. Dit zal worden vertaald in projecten die worden uitgevoerd op basis van deze raamovereenkomst. Met deze aanbesteding wil opdrachtgever met één (1) contractant tot een raamovereenkomst komen voor het leveren en vervangen van ongeveer 10.000 paaltoparmaturen en 7.000 kofferarmaturen. De geraamde waarde van de raamovereenkomst bedraagt op basis van regulier beschikbaar budget en historische gegevens van opdrachtgever ongeveer € 2.950.000,00 excl. btw, per jaar. Bij een looptijd van de raamovereenkomst van vier (4) jaar en zes (6) maanden komt dit neer op € 13.500.000,00 excl. btw. Hieraan kunnen inschrijvers geen rechten ontlenen.
Interne Kennung: REO 2025-215
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Verwezen wordt naar de bijgevoegde aanbestedingsleidraad.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34993000 Straßenbeleuchtung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1