449052-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Arztpraxen – WRKiP Warszawa I - usługi medycyny pracy z obszaru Płock
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWRKiP Warszawa I - usługi medycyny pracy z obszaru Płock
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonywanie 1 757 usług z zakresu medycyny pracy (dalej: Usługi) w tym 809 badań profilaktycznych odpowiednich do stanowiska pracy i 932 badań specjalistycznych oraz 16 usług udziału lekarza medycyny pracy w pracach zakładowych komisjach BHP na rzecz Poczty Polskiej S.A. na terenie miasta Płocka
Vorherige Bekanntmachung330590-2026
Interne KennungBZ.26.185.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensZamówienie na usługi społeczne, jednoetapowe, prowadzone w procedurze odwróconej, dokumenty dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge, 85148000 Medizinische Analysedienste
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonywanie 1 757 usług z zakresu medycyny pracy (dalej: Usługi) w tym 809 badań profilaktycznych odpowiednich do stanowiska pracy i 932 badań specjalistycznych oraz 16 usług udziału lekarza medycyny pracy w pracach zakładowych komisjach BHP na rzecz Poczty Polskiej S.A. na terenie miasta Płocka.