44908-2025 - Wettbewerb
Polen – Diverse Nahrungsmittel – Dostawa pakietów art. spożywczych dla zrównoważenia wysiłku energetycznego dla dawców krwi
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa pakietów art. spożywczych dla zrównoważenia wysiłku energetycznego dla dawców krwi
BeschreibungKrwiodawcom przysługuje posiłek regeneracyjny. Przelicznik jest taki: za 1 jednostkę krwi pełnej przysługuje 4500 kcal (18 840 kJ) -Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 26 listopada 2004 r.
Interne KennungZP-02-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensW niniejszym postępowaniu komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem platformy on-line działającej pod adresem https://e-propublico.pl (dalej jako: ”Platforma”). Opis sposobu przygotowania oferty składanej w formie elektronicznej: 1. Wykonawca, chcąc przystąpić do udziału w postępowaniu, loguje się na Platformie, w menu ”Ogłoszenia” wyszukuje niniejsze postępowanie, otwiera je klikając w jego temat, a następnie korzysta z funkcji ”Zgłoś udział w postępowaniu” na karcie Informacje ogólne”; 2. W przypadku, gdy Wykonawca nie posiada konta na Platformie, należy skorzystać z funkcji ”Zarejestruj”. Po wypełnieniu Formularza rejestracyjnego Wykonawca otrzyma wiadomość e-mail na zdefiniowany adres poczty elektronicznej, z opcją aktywacji konta. Aktywacja konta jest konieczna do zakończenia procesu rejestracji i umożliwia zalogowanie się na Platformie; 3. Oferta wraz ze stanowiącymi jej integralną część załącznikami, powinna być podpisana ważnym kwalifikowanym podpisem elektronicznym, przez osobę (osoby) uprawnione do reprezentowania Wykonawcy, zgodnie z formą reprezentacji określoną w dokumentach rejestrowych, a następnie przesłana Zamawiającemu za pośrednictwem Platformy, poprzez dodanie dokumentów na karcie ”Oferta/Załączniki”, za pomocą opcji ”Załącz plik” i użycie przycisku ”Załącz”; 4. Jeżeli umocowanie dla osób podpisujących ofertę nie wynika z dokumentów rejestrowych, Wykonawca do oferty powinien dołączyć dokument pełnomocnictwa udzielonego przez osoby uprawnione i obejmujące swym zakresem umocowanie do złożenia oferty lub do złożenia oferty i podpisania umowy. Pełnomocnictwo powinno zostać złożone w oryginale, w postaci dokumentu elektronicznego podpisanego kwalifikowanym podpisem elektronicznym albo w elektronicznej kopii dokumentu poświadczonej notarialnie za zgodność z oryginałem przez notariusza przy użyciu kwalifikowanego podpisu elektronicznego; 5. Wszelkie informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, które Wykonawca chce zastrzec jako tajemnicę przedsiębiorstwa, powinny zostać przesłane za pośrednictwem Platformy, w osobnym pliku, na karcie ”Oferta/Załączniki”, w tabeli ”Część oferty stanowiąca tajemnicę przedsiębiorstwa”, za pomocą opcji ”Załącz plik” i użycie przycisku ”Załącz”; 6. Potwierdzeniem prawidłowo załączonego pliku jest automatyczne wygenerowanie przez Platformę komunikatu systemowego o treści ”Plik został poprawnie przesłany na platformę; 7. Ostateczne złożenie oferty wraz z załącznikami Wykonawca musi potwierdzić klikając w przycisk ”Złóż ofertę”; 8. Złożenie oferty zostanie potwierdzone komunikatem systemowym z podaniem terminu jej złożenia oraz aktywowana zostanie dla Wykonawcy możliwość pobrania, w stosunku do każdego z przesłanych plików, automatycznie wystawionego przez Platformę dokumentu EPO (Elektroniczne Potwierdzenie Odbioru), będącego dowodem potwierdzającym fakt i czas dostarczenia Zamawiającemu pliku za pośrednictwem Platformy. 9. Do upływu terminu składania ofert, Wykonawca, za pośrednictwem Platformy, może wycofać złożoną ofertę, używając opcji ”Wycofaj ofertę” (karta Oferta/Załączniki). Po wycofaniu oferty Wykonawca może usunąć załączone pliki, zaznaczając pozycje do usunięcia i klikając w przycisk ”Usuń zaznaczone”. 10. Szczegółowa instrukcja korzystania z Platformy znajduje się na stronie internetowej https://e-ProPublico.pl/, przycisk ”Instrukcja Wykonawcy”.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15842300 Süßwaren, 15820000 Zwieback und Kekse; haltbares Gebäck und Kuchen, 15332261 Erdnussbutter, 15842100 Schokolade
5. Los
LosLOT-0001
TitelSukcesywna dostawa czekolady
BeschreibungSukcesywna dostawa 165000 tabliczek czekolady twardej mlecznej o kaloryczności nie mniejszej niż 500 kcal. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 1
Haupteinstufung (cpv): 15842100 Schokolade
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia ilości zamawianych towarów w ramach prawa opcji o wartości: 30 % wartości zamówienia podstawowego. Prawo opcji wykonywane będzie poprzez złożenie pisemnego oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji.
LosLOT-0002
TitelSukcesywna dostawa majonezu
BeschreibungSukcesywna dostawa 35000 szt. majonezu o kaloryczności co najmniej 3000 kcal. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 2
LosLOT-0003
TitelSukcesywna dostawa masło orzechowe w ilości 25 000 szt. i ciasteczek zbożowych w ilości 60 000 szt.
BeschreibungSukcesywna dostawa masło orzechowe w ilości 25 000 szt. o kaloryczności nie mniej niż 3000 kcal i ciasteczek zbożowych w ilości 60 000 szt. o kaloryczności nie mniej niż 1000 kcal. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15842300 Süßwaren, 15821200 Süßes Gebäck, 15820000 Zwieback und Kekse; haltbares Gebäck und Kuchen
LosLOT-0004
TitelSukcesywna dostawa Mieszanki studenckiej w ilości 35 000 opak. oraz orzeszków ziemnych w ilości 35 000 opak.
BeschreibungSukcesywna dostawa Mieszanki studenckiej w ilości 35 000 opak. o kaloryczności nie mniej niż 2100 kcal oraz orzeszków ziemnych prażone niesolone w ilości 35 000 opak. o kaloryczności nie mniej niż 2400 kcal. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 4
Haupteinstufung (cpv): 03222000 Früchte und Nüsse
LosLOT-0005
TitelSukcesywna dostawa musli owocowego w ilości 70 000 opak. oraz musli w ilości 35 000 opak.
BeschreibungSukcesywna dostawa musli owocowego w ilości 70 000 opak. o kaloryczności nie mniej niż 1200 kcal oraz musli w ilości 35 000 opak. o kaloryczności nie mniej niż 700 kcal. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 5