449107-2026 - Wettbewerb
Lettland – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Siguldas novada pašvaldības objektu projektēšana un autoruzraudzība
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Siguldas novada pašvaldības objektu projektēšana un autoruzraudzība
Beschreibung: Siguldas novada pašvaldības objektu projektēšana un autoruzraudzība
Interne Kennung: SNP 2026/87/AK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: projekta dokumentācijas izstrāde un autoruzraudzības veikšana objektam “Apkures sistēmas un ūdensapgādes rekonstrukcijas projektēšanas darbi PII “Ābelīte”, Siguldā”
Los: LOT-0002
Titel: projekta dokumentācijas izstrāde un autoruzraudzības veikšana objektam “Gājēju ietves ar apgaismojumu izbūve Inciemā”
Los: LOT-0003
Titel: projekta dokumentācijas izstrāde un autoruzraudzības veikšana objektam “Ūdens atvades risinājumu būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība Inčukalnā"