449125-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rafała w Czerwonej Górze – Apteka Szpitalna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo-cenowy (załącznik nr 2 SWZ).
Vorherige Bekanntmachung174177-2026
Interne KennungZP-0050-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0014
TitelZadanie nr 3
BeschreibungIgły podpajęczynówkowe Quinckie
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 3
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający w okresie realizacji umowy zawartej w ramach powyższego postępowania, przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, zgodnie z art. 441 ust 1 Ustawy Prawo zamówień publicznych. Podaną ilość przedmiotu zamówienia w poszczególnych pozycjach formularza asortymentowo-cenowego (załącznik nr 2 do SWZ) należy traktować jako ilość szacunkową na potrzeby przygotowania i przeprowadzenia niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Ilość szacunkowa określona została na podstawie faktycznego zużycia za okres ostatnich 12 miesięcy (w poprzednim roku budżetowym). Zamawiający zastosuje prawo opcji w sytuacji, gdy konieczne będzie zamówienie przedmiotu zamówienia w ilości większej niż określona w formularzu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 2 do SWZ). Uruchomienie części objętej prawem opcji nastąpi poprzez złożenie na adres e-mail Wykonawcy przez Zamawiającego informacji o uruchomieniu opcji (załącznik nr 8 do SWZ). Zamawiającemu przysługuje prawo opcji w przypadku, gdy w okresie realizacji umowy wykorzystanie wartości całego zadania osiągnie poziom 80 %. Wartość całego zadania (danej umowy) w wyniku skorzystania z prawa opcji może maksymalnie zwiększyć się o 40% jej pierwotnej wartości. W przypadku skorzystania z prawa opcji, zmiany umowy lub zawarcie umowy odrębnej nie będą wymagane.
LosLOT-0023
TitelZadanie nr 19
BeschreibungIgły podpajęczynówkowe ze szlifem atraumatycznym
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 19
LosLOT-0027
TitelZadanie nr 20
BeschreibungRurki intubacyjne z mankietem
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 20
LosLOT-0040
TitelZadanie nr 22
BeschreibungRurki intubacyjne do przedłużonej intubacji
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 22
LosLOT-0051
TitelZadanie nr 31
BeschreibungMaski twarzowe anestezjologiczne dla dzieci
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 31
LosLOT-0063
TitelZadanie nr 36
BeschreibungKraniki trójdrożne
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 36
LosLOT-0070
TitelZadanie nr 77
BeschreibungMarker chirurgiczny
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 77
LosLOT-0071
TitelZadanie nr 79
BeschreibungEwakuator do zabiegów TUR
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 79
LosLOT-0072
TitelZadanie nr 84
BeschreibungUrologiczny system płucząco ssący
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 84
LosLOT-0073
TitelZadanie nr 101
BeschreibungMaski tlenowe Venturi
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 101
LosLOT-0203
TitelZadanie nr 4
BeschreibungIgły do znieczuleń podpajęczynówkowych ze szlifem Pencil Point
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 4
LosLOT-0204
TitelZadanie nr 5
BeschreibungRurki dooskrzelowe dwuświatłowe
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 5
LosLOT-0205
TitelZadanie nr 16
BeschreibungDreny z filtrem do podaży leków cytostatycznych
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 16
LosLOT-0206
TitelZadanie nr 17
BeschreibungPrzyrząd do pobierania leków z możliwością dezynfekcji i odpowietrzeniem
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 17