449173-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Nákup potravín pre „Magnólia“ Zariadenie sociálnych služieb Hurbanovo
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup potravín pre „Magnólia“ Zariadenie sociálnych služieb Hurbanovo
Beschreibung: Predmet zákazky sa člení na nasledujúce časti: Časť 1 - Trvanlivé potraviny Časť 2 - Mrazený tovar Časť 3 - Ovocie a zelenina Časť 4 - Mäso čerstvé a mäsové výrobky Časť 5 - Chlieb, pečivo Časť 6 - Mliečny tovar Ponuku môže uchádzač predložiť na každú časť zákazky samostatne, ako aj na všetky časti spolu.
Interne Kennung: VO_01/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Časť 1: Trvanlivé potraviny
Beschreibung: Podrobný opis tejto časti zákazky je uvedený v návrhu Rámcovej dohody a jej prílohy č. 1.
Interne Kennung: CAST_01_VO_01/2026
Haupteinstufung (cpv): 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse
Los: LOT-0002
Titel: Časť 2: Mrazený tovar
Interne Kennung: CAST_02_VO_01/2026
Los: LOT-0003
Titel: Časť 3: Ovocie a zelenina
Interne Kennung: CAST_03_VO_01/2026
Los: LOT-0004
Titel: Časť 4: Mäso čerstvé a mäsové výrobky
Interne Kennung: CAST_04_VO_01/2026
Los: LOT-0005
Titel: Časť 5: Chlieb, pečivo
Interne Kennung: CAST_05_VO_01/2026
Los: LOT-0006
Titel: Časť 6: Mliečny tovar
Interne Kennung: CAST_06_VO_01/2026