See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Aanschaf SaaS applicatie burgerzaken gem RH 2026 ev.
Beschreibung: Gemeente Rijssen-Holten is voornemens om een Overeenkomst aan te gaan met één Opdrachtnemer voor de levering (inclusief het gebruiksrecht), de implementatie, het beheer en het onderhoud van een ICT-oplossing (inclusief koppelingen) voor Burgerzaken voor Gemeente Rijssen-Holten. Eveneens maakt een conversie van de bestaande oplossingen naar de nieuwe ICT-oplossing deel uit van de Opdracht. Gemeente Rijssen-Holten beoogt een langdurig partnership hieromtrent aan te gaan. Gemeente Rijssen-Holten is voornemens een Overeenkomst af te sluiten met één Opdrachtnemer voor een gegarandeerde periode van vijf jaar. De Overeenkomst gaat uiterlijk in op 01 juli 2025 alvorens de start van de implementatie van de ICT-oplossing. De Overeenkomst kan eenzijdig door Gemeente Rijssen-Holten viermaal (4) optioneel worden verlengd voor de duur van twee (2) jaar. De maximale looptijd van de Overeenkomst (incl. verlengingen) kan hiermee oplopen tot dertien (13) jaar.
Interne Kennung: T138558
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72416000 Anbieter von Anwendungen
5. Los
Los: LOT-0000