44919-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Reisebüros und Reiseveranstaltern sowie Hilfstätigkeiten für Touristen – Organizacja zagranicznego wyjazdu studyjnego "Nowoczesne podejście do enologii, enoturystyki i promocji produktów regionalnych - francuskie doświadczenia dla rozwoju województwa łódzkiego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOrganizacja zagranicznego wyjazdu studyjnego "Nowoczesne podejście do enologii, enoturystyki i promocji produktów regionalnych - francuskie doświadczenia dla rozwoju województwa łódzkiego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja i obsługa pięciodniowego wyjazdu studyjnego pn.: „Nowoczesne podejście do enologii, enoturystyki i promocji produktów regionalnych – francuskie doświadczenia dla rozwoju województwa łódzkiego”. Wyjazd odbędzie się do regionu Szampanii we Francji dla grupy maksymalnie 25 uczestników, w tym winiarzy oraz przedstawicieli administracji samorządowej województwa łódzkiego. Realizacja przedmiotu zamówienia obejmuje między innymi: 1. Opracowanie programu wizyty studyjnej. 2. Organizację spotkań, wykładów, warsztatów wynikających z harmonogramu wyjazdu. 3. Zapewnienie transportu z Łodzi na lotnisko i z powrotem. 4. Zapewnienie transportu lotniczego z Polski do Francji i z powrotem. 5. Zapewnienie transportu autokarowego oraz transportu busem na terenie Francji zgodnie z harmonogramem wyjazdu. 6. Zapewnienie koordynatora wizyty studyjnej. 7. Zapewnienie obsługi tłumaczeniowej podczas wizyty studyjnej. 8. Zapewnienie zakwaterowania. 9. Zapewnienie wyżywienia. 10. Ubezpieczenie uczestników wizyty studyjnej. 11. Inne czynności niezbędne do skutecznego przeprowadzenia kompleksowej organizacji wizyty studyjnej. Przedmiot zamówienia został opisany w Opisie Przedmiotu Zamówienia (zwanym dalej „OPZ”), stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, będącym jednocześnie Załącznikiem nr 1 do projektu umowy (Załącznik nr 4 do SWZ). Nazwa i kod CPV: 63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej 63511000-4 - Organizacja wycieczek 63000000-9 - Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży 55100000-1- Usługi hotelarskie 79540000-1- Usługi w zakresie tłumaczeń ustnych
Interne KennungOPPIV.272.100.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63500000 Dienstleistungen von Reisebüros und Reiseveranstaltern sowie Hilfstätigkeiten für Touristen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63511000 Organisation von Pauschalreisen
5. Los
LosLOT-0001