See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa warzyw i owoców dla jednostek organizacyjnych Gminy Stalowa Wola w I i II kwartale 2025 r.
Beschreibung: Sukcesywna dostawa warzyw i owoców dla jednostek organizacyjnych Gminy Stalowa Wola w I i II kwartale 2025 r.
Interne Kennung: ZP – II.271.186.2024.RK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03142500 Eier, 15310000 Kartoffeln und Kartoffelerzeugnisse/Erdäpfel und Erdäpfelerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa warzyw i owoców dla jednostek organizacyjnych Gminy Stalowa Wola w I i II kwartale 2025 r. część I zamówienia
Beschreibung: Sukcesywna dostawa warzyw i owoców dla jednostek organizacyjnych Gminy Stalowa Wola w I i II kwartale 2025 r. część I zamówienia
Los: LOT-0002
Titel: Sukcesywna dostawa warzyw i owoców dla jednostek organizacyjnych Gminy Stalowa Wola w I i II kwartale 2025 r. część II zamówienia
Beschreibung: Sukcesywna dostawa warzyw i owoców dla jednostek organizacyjnych Gminy Stalowa Wola w I i II kwartale 2025 r. część II zamówienia
Los: LOT-0003
Titel: Sukcesywna dostawa warzyw i owoców dla jednostek organizacyjnych Gminy Stalowa Wola w I i II kwartale 2025 r. część III zamówienia
Beschreibung: Sukcesywna dostawa warzyw i owoców dla jednostek organizacyjnych Gminy Stalowa Wola w I i II kwartale 2025 r. część III zamówienia