449264-2026 - Wettbewerb
Polen – Landschaftsgestaltung – ZZK - NZ/241/3400/67/26-Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na zagospodarowanie wnętrz podwórzowych położonych we Wrocławiu.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZZK - NZ/241/3400/67/26-Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na zagospodarowanie wnętrz podwórzowych położonych we Wrocławiu.
Beschreibung: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na zagospodarowanie wnętrz podwórzowych położonych we Wrocławiu w obrębie ulic: 1) Kazimierza Wielkiego, Świdnicka, Oławska, Szewska, 2) Kazimierza Wielkiego, Gepperta, Ofiar Oświęcimskich, Świdnicka. Zakres przedmiotu zamówienia dla każdego wnętrza podwórzowego oddzielnie obejmuje: 1) wykonanie i przekazanie Zamawiającemu dokumentacji projektowo-kosztorysowej na zagospodarowanie wnętrza podwórzowego wraz z niezbędnymi uzgodnieniami, w zakresie szczegółowo opisanym w wytycznych do opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowej, 2) uzyskanie i przekazanie Zamawiającemu dla wnętrza podwórzowego decyzji Wydziału Architektury i Zabytków Urzędu Miasta Wrocławia (zwanego dalej WAiZ UM) pozwolenia na budowę wraz z potwierdzeniem złożenia wniosku w WAiZ UM o wydanie zaświadczenia, że decyzja stała się ostateczna/ uzyskanie i przekazanie Zamawiającemu zaświadczenia o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu wobec zamiaru wykonania robót budowlanych zgodnie z art. 30 ust. 5aa ustawy Prawo budowlane, 3) pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót budowlanych i wykonania zieleni objętych opracowaną dokumentacją.
Interne Kennung: ZZK - NZ/241/3400/67/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71420000 Landschaftsgestaltung
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na zagospodarowanie wnętrz podwórzowych położonych we Wrocławiu.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZZK - NZ/241/3400/67/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71420000 Landscape architectural services
5. Lot
Lot: LOT-0002