2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY POWIATU GŁUBCZYCKIEGO I JEGO JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Zakup energii elektrycznej dla obiektów wskazanych w zał. nr 1 do SWZ, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997r. Prawo energetyczne, Kodeksu Cywilnego oraz przepisami wykonawczymi wydanymi na ich podstawie. Szacunkowe zapotrzebowanie energii elektrycznej w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r. wynosi 2 741 890 kWh.
Interne Kennung: OR.272.13.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Zakup energii elektrycznej dla obiektów wskazanych w zał. nr 1 do SWZ, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997r. Prawo energetyczne, Kodeksu Cywilnego oraz przepisami wykonawczymi wydanymi na ich podstawie. Powiat Głubczycki oraz jednostki organizacyjne zawrą odrębne umowy wynikające z niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY POWIATU GŁUBCZYCKIEGO I JEGO JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH. Szczegółowe informacje dotyczące zawierania umów przez Powiat i jego jednostki organizacyjne zawarte zostały w zał. nr 1 do SWZ. Obowiązkiem wybranego Wykonawcy będzie reprezentowanie Zamawiającego oraz jego jednostek organizacyjnych przed właściwym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego w sprawach związanych ze zgłoszeniem zmiany sprzedawcy. Do wykonania ww. wymienionych czynności Wykonawca otrzyma stosowne pełnomocnictwo (zał. nr 4.1 do SWZ) Zamawiający, działa w imieniu własnym oraz na podstawie podpisanego Porozumienia (Porozumienie do wglądu w siedzibie Zamawiającego), w imieniu: • Domu Pomocy Społecznej w Klisinie • Centrum Administracyjne Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Głubczycach • Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczy w Głubczycach • Zespołu Szkół Mechanicznych w Głubczycach • Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Głubczycach • Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie • Powiatowego Urzędu Pracy w Głubczycach Zamówienie – zakup energii elektrycznej do obiektów wymienionych w załączniku nr 1 do SWZ. Szacunkowe zapotrzebowanie energii elektrycznej w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r. wynosi 2 741 890 kWh.