See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: De levering en onderhoud van Tuin- en Parkmachines
Beschreibung: Aanbestedende dienst wenst middels deze tender drie partijen te contracteren (binnen 2 percelen) voor de levering van tuin- en parkmachines Conform prijzenbladen
Interne Kennung: 9537/AB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16310000 Mäher
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16160000 Verschiedenes Gärtnergerät, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Park- en tuinmachines klein
Beschreibung: De aanbestedende dienst wenst voor dit perceel één inschrijver te contracteren voor het leveren van (nieuwe) kleine park- en tuinmachines en het leveren van onderdelen t.b.v. onderhoud en reparatie aan de bestaande machines (zoals opgenomen in bijlage 6). Dit perceel richt zich op de volgende machines: Draag- en duwbare park- en tuinmachines en kleine zitmaaiers, zoals: bermmaaiers (licht tot zwaar); motorkettingzagen (licht tot zwaar); motorstokzagen; bladblazers (licht tot zwaar); kantensnijders; duw/handcirkelmaaiers; handborstelmachine/onkruidborstel; ruw terreinmaaiers; heggenscharen en stokheggenscharen; kleine zitmaaiers en verbruiksonderdelen voor machines.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 16160000 Verschiedenes Gärtnergerät
Los: LOT-0002
Titel: Park- en tuinmachines groot
Beschreibung: De aanbestedende dienst wenst voor dit perceel twee inschrijvers te contracteren voor het leveren en huren van grote park- en tuinmachines, het uitvoeren van onderhoud op geleverde grote park- en tuinmachines en het leveren van onderdelen. Gezien de grote vraag naar ‘grote’ Park- en tuinmachines, de diversiteit en het specialistische karakter wenst de aanbestedende dienst met twee (2) verschillende inschrijvers een raamovereenkomst te sluiten. De volgende machines kunnen worden afgenomen binnen dit perceel: maaimachines ten behoeve van sportveldenonderhoud en grootschalige gazons en parken; aanbouwdelen werktuigdrager en zelfrijdende tuinmachines.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 16311100 Mäher für Rasenflächen, Parkanlagen oder Sportplätze