449373-2026 - Ergebnis
Polen – Spezialfahrzeuge – Dostawa fabrycznie nowego pojazdu ssąco – płuczącego typu WUKO
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa fabrycznie nowego pojazdu ssąco – płuczącego typu WUKO
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego pojazdu ssąco – płuczącego typu WUKO. 2. Wymagania ogólne przedmiotu zamówienia: 1) dostarczony pojazd ssąco – płuczący typu WUKO musi być fabrycznie nowy, wyprodukowany nie wcześniej niż w 2026 r. Winien posiadać napęd 4x2, automatyczną skrzynię biegów, dopuszczalną masę całkowitą: 1800kg, spełniać wymagania EURO 6 lub równoważne oraz wszystkie zespoły i podzespoły fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych oraz prawnych; 2) Wykonawca we własnym zakresie dostarczy pojazd do siedziby Zamawiającego. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wykaz minimalnych wymaganych parametrów techniczno-użytkowych, wyposażenia pojazdu ssąco – płuczącego typu WUKO został wskazany w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik NR 1 do SWZ oraz projektowanych postanowieniach umowy. 4.Okres gwarancji na cały przedmiot zamówienia wynosi minimum 24 miesiące (okres gwarancji stanowi kryterium poza cenowe - z wyłączeniem elementów zużywających się eksploatacyjnie) licząc od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego. Okres gwarancji wydłuża okres rękojmi. Zamawiającemu przysługują pełne uprawnienia z tytułu rękojmi za wady fizyczne wynikające z przepisów kodeksu cywilnego w terminach tam określonych – niezależnie od uprawnień z tytułu gwarancji. Zamawiający przewiduje roczny przebiegu pojazdu około 7000 km.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje wznowień i opcji.