2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów od właścicieli nie-ruchomości z terenu Gminy Kościelisko
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia – Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych od wszystkich właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Kościelisko – nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych, na których powstają odpa-dy komunalne. Usługa polega na zgodnym z przepisami odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu wszystkich ro-dzajów i każdej ilości odpadów komunalnych pochodzących z terenu Gminy Kościelisko. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz harmonogramy zawarto w załączniku nr 11 i 12 do SWZ. 2. Przedmiot zamówienia podzielony zostaje na 6 części. Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych - Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub kilka lub wszystkie części zamówienia; zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu wykonawcy w przypadku wyboru jego oferty.
Interne Kennung: ZP.271.13.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część VI
Beschreibung: CZĘŚĆ VI: • meble i inne odpady wielkogabarytowe o kodzie 20 03 07 - w ilości ok. 100 Mg. • odpady budowlane i rozbiórkowe z gospodarstwa domowego: odpadów budowlanych i rozbiórkowych z gospodarstw domowych: odpady materiałów i elementów budowlanych oraz infrastruktury drogowej (np. beton, cegły, płyty, ceramika) - w ilości ok. 100 Mg. Odpady zebrane w kontenerach KP- 7 i KP-10 w punkcie wyznaczonym przez Wójta Gminy Ko-ścielisko.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielanie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 p.z.p. tj. za-mówień polegających na powtórzeniu podobnych usług jak w zamówieniu podstawowym na za-sadach określonych w ustawie prawo zamówień publicznych.
Los: LOT-0002
Titel: część I
Beschreibung: CZĘŚĆ I: – niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne o kodzie 20 03 01 - w ilości ok. 1600Mg, – żużel i popiół z palenisk domowych kod 20 01 99 - w ilości ok. 250 Mg, – odpady budowlane i rozbiórkowe z gospodarstwa domowego: odpadów budowlanych i rozbiórkowych z gospodarstw domowych: odpady materiałów i elementów budowlanych oraz infrastruktury drogowej (np. beton, cegły, płyty, ceramika) - w ilości ok. 170 Mg, – zużyta odzież – kod 20 01 10, tekstylia – kod 20 01 11 - w ilości około ok. 50,00 Mg. Odpady zebrane w kontenerach KP-7 i KP-10 w punkcie wyznaczonym przez Wójta Gminy Kościelisko
Los: LOT-0003
Titel: część II
Beschreibung: CZĘŚĆ II: odpady kuchenne ulegające biodegradacji – kod 20 01 08, odpady ulegające biodegradacji – kod 20 02 01- w ilości ok. 300Mg,
Los: LOT-0004
Titel: część III
Beschreibung: CZĘŚĆ III: zagospodarowanie zmieszanych odpadów opakowaniowych o kodzie 15 01 06 w tym: 20 01 39, 20 01 40, 15 01 02, 15 01 04, 15 01 05 - w ilości ok. 410 Mg, papier i tektura – kod 20 01 01, opakowania z papieru i tektury 15 01 01 - w ilości ok. 120Mg szkło – kod 20 01 02, opakowania ze szkła – kod 15 01 07 - w ilości ok. 380 Mg,
Los: LOT-0005
Titel: część IV
Beschreibung: CZĘŚĆ IV: • meble i inne odpady wielkogabarytowe o kodzie kod 20 03 07 - w ilości ok. 200 Mg, • zużyte opony – kod 16 01 03 - w ilości około ok. 50,00 Mg,
Los: LOT-0006
Titel: część V
Beschreibung: CZĘŚĆ V: • przeterminowane leki: leki cytotoksyczne i cytostatyczne – kod 20 01 31*, leki inne niż wy-mienione w 20 01 31 – kod 20 01 32 - w ilości ok. 1,00 Mg, • odpady niebezpieczne i obojętne – kod 15 01 10*, 15 02 02*, 20 01 10, 20 01 11,20 01 13*, 20 01 19*, 20 01 25, 20 01 27*, 20 01 28, 20 01 80, 20 01 99, w ilości około ok. 10,00 Mg,
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Place of performance
Postal address: Nędzy Kubińca 101 Kościelisko
Town: Kościelisko
Postcode: 34-511
Country subdivision (NUTS): Nowotarski (PL219)