See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: System indywidualnego zbierania wysegregowanych odpadów w zabudowie wielorodzinnej wraz z wyposażeniem modułów w Bystrzycy Kłodzkiej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn.: „System indywidualnego zbierania wysegregowanych odpadów w zabudowie wielorodzinnej wraz z wyposażeniem modułów w Bystrzycy Kłodzkiej” dofinansowane z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych na który składa się: 1) Zakup wraz z wyposażeniem inteligentnych wiat/gniazd do selektywnej zbiórki odpadów, 2) Montaż wiat na przygotowanym i uzbrojonym terenie, 3) Konfiguracja z istniejącym systemem, 4) Szkolenie kadry obsługującej, 5) Przygotowanie materiałów dot. prawidłowej obsługi dla użytkowników.
Vorherige Bekanntmachung: 409295-2024
Interne Kennung: WIRP.271.22.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001