See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP/05/26 Wykonywanie usług sprzątania i utrzymania czystości w pomieszczeniach „Mazowieckiego Centrum Stomatologii” Sp. z o.o. w Warszawie (nr ref. sprawy: ZP/05/26).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi sprzątania oraz nieprzerwane utrzymanie czystości w gabinetach, toaletach, pracowniach, korytarzach, szatniach oraz pomieszczeniach biurowych, socjalnych i technicznych w sposób umożliwiający właściwe i zgodne z wymogami sanitarno – epidemiologicznymi prowadzenie statutowej działalności Spółki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w załączniku: nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 180246-2026
Interne Kennung: ZP/05/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonywanie usług sprzątania i utrzymania czystości w pomieszczeniach „Mazowieckiego Centrum Stomatologii” Sp. z o.o. w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi sprzątania oraz nieprzerwane utrzymanie czystości w gabinetach, toaletach, pracowniach, korytarzach, szatniach oraz pomieszczeniach biurowych w sposób umożliwiający właściwe i zgodne z wymogami sanitarno – epidemiologicznymi prowadzenie statutowej działalności Spółki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w załączniku: nr 1 do SWZ.