449440-2025 - Wettbewerb
Polen – Computerserver – Dostawa komponentów systemu kopii bezpieczeństwa na potrzeby Urzędu Miasta Tarnowa
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa komponentów systemu kopii bezpieczeństwa na potrzeby Urzędu Miasta Tarnowa
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa komponentów dla systemu kopii bezpieczeństwa w postaci: 1) Deduplikatora – 1 sztuka, 2) Macierzy blokowej z funkcją deduplikacji – 1 sztuka, 3) Serwera – 1 sztuka, 4) Oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych oraz przywracania danych dla maszyn wirtualnych – jedna licencja niewyłączna na czas nieograniczony dla 130 maszyn wirtualnych wraz ze wsparciem technicznym na okres minimum 9 miesięcy. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” (OPZ), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungWDP.271.2.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensNie dotyczy
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung
5. Los
LosLOT-0001