See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding Fysiotherapie DJI 2025
Beschreibung: Geachte geïnteresseerden, Het Specialistisch Inkoop Centrum (SIC) van de Dienst Justitiële Inrichtingen (DJI) is voornemens om op 3 september 2025 de Europese openbare aanbesteding te publiceren voor het leveren van fysiotherapeutische zorg aan justitiabelen, conform het geldende Vademecum. De aanbesteding zal worden opgedeeld in 30 percelen, waarbij per Justitiële Inrichting (JI) een afzonderlijk contract zal worden afgesloten. Met deze vooraankondiging willen wij geïnteresseerde zorgaanbieders tijdig informeren over de komende aanbesteding en tevens uitnodigen voor een digitale informatiebijeenkomst, die zal plaatsvinden op 10 september 2025 om 16:00. Geïnteresseerden kunnen zich aanmelden voor de bijeenkomst via de berichtenmodule in CTM. Vermeld in uw bericht de namen en e-mailadressen van de deelnemers. De presentatie zal na afloop ook gedeeld worden op CTM. Met vriendelijke groet, Specialistisch Inkoop Centrum DJI Hanan Dahhane Aanbestedingsadviseur
Interne Kennung: 396642
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbaar. Betreft SAS dienst. Er wordt een contract afgesloten per perceel.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85142100 Physiotherapiedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Fysiotherapie Achterhoek (PI) (1)
Beschreibung: Fysiotherapie Achterhoek (PI) (1)
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Fysiotherapie Almelo (PI) (1)
Beschreibung: Fysiotherapie Almelo (PI) (1)
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Fysiotherapie Alphen aan den Rijn (PI)
Beschreibung: Fysiotherapie Alphen aan den Rijn (PI)
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Fysiotherapie Arnhem (PI)
Beschreibung: Fysiotherapie Arnhem (PI)
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Fysiotherapie De Hartelborgt (RJJI)
Beschreibung: Fysiotherapie De Hartelborgt (RJJI)
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Fysiotherapie De Hunnerberg (RJJI)
Beschreibung: Fysiotherapie De Hunnerberg (RJJI)
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Fysiotherapie Den Hey-Acker (RJJI)
Beschreibung: Fysiotherapie Den Hey-Acker (RJJI)
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Fysiotherapie Dordrecht (PI)
Beschreibung: Fysiotherapie Dordrecht (PI)
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Fysiotherapie Grave (PI)
Beschreibung: Fysiotherapie Grave (PI)
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Fysiotherapie Haaglanden (PI)
Beschreibung: Fysiotherapie Haaglanden (PI)
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Fysiotherapie Heerhugowaard (PI)
Beschreibung: Fysiotherapie Heerhugowaard (PI)
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Fysiotherapie Krimpen aan den IJssel (PI)
Beschreibung: Fysiotherapie Krimpen aan den IJssel (PI)
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Fysiotherapie Leeuwarden (PI)
Beschreibung: Fysiotherapie Leeuwarden (PI)
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Fysiotherapie Lelystad (PI)
Beschreibung: Fysiotherapie Lelystad (PI)
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Fysiotherapie Middelburg (PI)
Beschreibung: Fysiotherapie Middelburg (PI)
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Fysiotherapie Nieuwegein (PI)
Beschreibung: Fysiotherapie Nieuwegein (PI)
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Fysiotherapie Oostvaarderskliniek (FPC)+Pieter Baan Centrum (POK)
Beschreibung: Fysiotherapie Oostvaarderskliniek (FPC)+Pieter Baan Centrum (POK)
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Fysiotherapie Rotterdam (DC)
Beschreibung: Fysiotherapie Rotterdam (DC)
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Fysiotherapie Rotterdam (PI)
Beschreibung: Fysiotherapie Rotterdam (PI)
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Fysiotherapie Schiphol (DC)
Beschreibung: Fysiotherapie Schiphol (DC)
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Fysiotherapie Sittard (PI)
Beschreibung: Fysiotherapie Sittard (PI)
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Fysiotherapie Ter Apel (PI)
Beschreibung: Fysiotherapie Ter Apel (PI)
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Fysiotherapie Utrecht (PI)
Beschreibung: Fysiotherapie Utrecht (PI)
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Fysiotherapie Veenhuizen (PI)
Beschreibung: Fysiotherapie Veenhuizen (PI)
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Fysiotherapie Veldzicht (CTP)
Beschreibung: Fysiotherapie Veldzicht (CTP)
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Fysiotherapie Zaanstad (JC)
Beschreibung: Fysiotherapie Zaanstad (JC)
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: Fysiotherapie Zeist (DC)
Beschreibung: Fysiotherapie Zeist (DC)
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: Fysiotherapie Zuid-Oost (PI)
Beschreibung: Fysiotherapie Zuid-Oost (PI)
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: Fysiotherapie Zwolle (PI)
Beschreibung: Fysiotherapie Zwolle (PI)
Interne Kennung: 29