See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup oprogramowania, wdrożenie i uruchomienie e-usług ze szkoleniami w ramach projektu „Rozwój e-usług publicznych w Gminie Tuliszków”
Beschreibung: Przedmiot zamówienia podzielony jest na dwie części: Część 1: Utworzenie Gminnego Portalu e-usług Część 2 – Utworzenie portalu Klienta oraz wdrożenie systemu obsługi gospodarki odpadami
Vorherige Bekanntmachung: 209374-2025
Interne Kennung: RRG.271.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72268000 Bereitstellung von Software, 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Utworzenie Gminnego Portalu e-usług
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: 1. Zakup licencji: a) Interfejs komunikacyjny odbiorcy e-usług; b) Systemy dziedzinowe - podatki lokalne oraz systemy współpracujące wraz z udostępnianiem danych; c) Systemy dziedzinowe - Gospodarka odpadami wraz z udostępnieniem danych; d) Systemy dziedzinowe - Opłaty lokalne oraz ewidencje wraz z udostępnieniem danych; e) Systemy dziedzinowe - Zarządzanie dokumentami oraz integracje wraz z udostępnieniem danych; f) Systemy dziedzinowe - Systemy księgowości budżetowej; g) Systemy dziedzinowe - System kadrowo – płacowy; h) Systemy dziedzinowe - Systemy narzędziowe / cyberbezpieczeństwo; i) Zakup oprogramowania – System Bazodanowy; j) Zakup oprogramowania – System Operacyjny do serwera; k) Zakup oprogramowania – System Operacyjny licencje dla użytkowników; l) Zakup oprogramowania - Certyfikaty Serwerowe. 2. Prace instalacyjno-wdrożeniowe 3. Szkolenie użytkowników systemu e-Obywatel (pracowników Urzędu Gminy i Miasta w Tuliszkowie). 4. W wyniku realizacji powyższej części zamówienia Dzięki realizacji projektu (zamówienia część 1) w Gminie Tuliszków będą świadczone następujące e-usługi: a) Elektroniczna obsługa podatku od nieruchomości, rolny, leśny osób fizycznych – 5 poziom dojrzałości; b) Elektroniczna obsługa podatku od nieruchomości, rolny, leśny osób prawnych – 5 poziom dojrzałości; c) Elektroniczna obsługa podatku od środków transportowych – 5 poziom dojrzałości; d) Elektroniczna obsługa zobowiązania z tytułu dzierżawy – 5 poziom; e) Elektroniczna obsługa zobowiązania z tytułu opłat za zezwolenia na sprzedaż alkoholu – 5 poziom dojrzałości; f) Elektroniczna obsługa zobowiązania z tytułu wieczystego użytkowania – 5 poziom dojrzałości; g) Elektroniczna obsługa zobowiązania z tytułu przekształcenia wieczystego użytkowania w prawo własności – 5 poziom dojrzałości; h) eKorespondencja – 5 poziom dojrzałości; i) eHarmonogram Wywozu Odpadów – 5 poziom dojrzałości; j) eUsterka / Zgłoszenia – 5 poziom dojrzałości; k) Opłata skarbowa – 4 poziom dojrzałości; l) Konsultacje społeczne – 5 poziom dojrzałości; m) Elektroniczna obsługa systemu gospodarki odpadami – 5 poziom dojrzałości; n) Budżet obywatelski – 5 poziom dojrzałości.
Interne Kennung: RRG.271.5.2025 - część 1
Los: LOT-0002
Titel: Utworzenie portalu Klienta oraz wdrożenie systemu obsługi gospodarki odpadami.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: 1. Zakup licencji: a) moduł zarządzanie pojemnikami, moduł trackingu, moduł plany odbioru odpadów, moduł mapa online, moduł zarządzanie reklamacjami; b) Portal Obywatelski (moduł planów odbioru, moduł reklamacji, moduł dokumenty). 2. Zakup sprzętu: a) Czytnik ręczny – 1 szt.; b) Drukarka etykiet – 1 szt.; c) System do identyfikacji pojemników – 5 szt. 3. Wymiana danych deklaracyjnych. 4. Instalacja i konfiguracja systemu.
Interne Kennung: RRG.271.5.2025 - część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72268000 Bereitstellung von Software