2. Verfahren
Verfahren
Titel: A08.554.2025 Raamovereenkomst Elementenverharding Gemeente Oegstgeest
Beschreibung: De afdeling Beheer en Onderhoud van de gemeente Oegstgeest is verantwoordelijk voor het dagelijks beheer en onderhoud van de openbare ruimte binnen de gemeente Oegstgeest. Hieronder valt ook de het onderhoud aan de bestaande verhardingen binnen de gemeente Oegstgeest. De uit te voeren werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: • opnemen van bestrating; • aanbrengen van bestrating; • toepassen verkeersmaatregelen; • uitvoeren van bijkomende werkzaamheden; • inzet koppelstraatmakers (min. 40 werkweken per jaar) t.b.v. klein onderhoud; Voor een specifieke omschrijving van de werkzaamheden wordt verwezen naar het als bijlage bijgevoegde bestek. De geraamde waarde voor de looptijd van vier jaar ligt tussen €2.800.000 en €4.800.000. De maximale waarde is €5.300.000,-.
Interne Kennung: A08.554.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Raamovereenkomst Elementenverharding Gemeente Oegstgeest
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsoptie